Skocz do zawartości
Anonimowy

Czy Jest Gdzieś Taniej Niz W Onet.pl?

Polecane posty

Witam!

 

Przypadkiem natknąłem się na cennik odnowień domen w onet.pl: ceny bardzo korzystne. Zacząłem szperać po forum, sprawdzać różne inne firmy i nie mogę znaleźć nikogo tańszego. Nawet superhost domeny com.pl i eu ma droższe.

 

Zaczynam się zastanawiać, czy stopniowo nie przenieść domen z lh do onetu...

 

Mimal

 

Dla uściślenia: wziąłem pod uwagę tylko domeny .pl, com.pl i .eu. Jeśli chodzi o np. .com i .net, to sporo firm ma niższe ceny (nawet lh w którym jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Przypadkiem natknąłem się na cennik odnowień domen w onet.pl: ceny bardzo korzystne. Zacząłem szperać po forum, sprawdzać różne inne firmy i nie mogę znaleźć nikogo tańszego.

 

AFAIK w onet najtansze, ale panel fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto oszczędzać te 20-30zł za rok? Ja wolę intuicyjną obsługę, szybką reakcję i dobry panel w domenytanio.pl niż te głupie, zamotane pseudopanele, gdzie prawie każdy ruch coś kosztuje... a głupia opcja aliasu jest jak nie wiadomo jaki luksus ukazywana.. ONET LIPA i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto oszczędzać te 20-30zł za rok? Ja wolę intuicyjną obsługę, szybką reakcję i dobry panel w domenytanio.pl niż te głupie, zamotane pseudopanele, gdzie prawie każdy ruch coś kosztuje... a głupia opcja aliasu jest jak nie wiadomo jaki luksus ukazywana.. ONET LIPA i koniec..

 

Rejestrator24 ma jedną cenę rejestracji i odnowień - 68zł netto czyli ciut drożej niz onet ale panel taki jak w domenytanio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onet ma to do siebie że mają droższą pierwotną rejestrację ale odnowienia w dobrej cenie . Zdecydowanie tu odradzam serwisy które mają w regulaminie to,że domene możesz wytransferować po 2 latach... tak ma nazwa.pl teraz w tej nowoczesnej promocji za 90 groszy ... ale odnowienie tej domeny to 61 PLN podczas gdy w onet.pl 19 PLN rocznie

 

DLATEGO POLECAM ONET.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja mam wyrobione zdanie o onecie.. a 30-40zł więcej po roku czasu to nie problem, jeśli poważnie traktuje się serwis, o którego domenę chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onet.pl 19 PLN rocznie

 

DLATEGO POLECAM ONET.PL

Chyba czytac nie umiesz ;)

 

pl - 79zl / rok (1 rok 40zl w promocji)

domeny regionalne - 19zl / rok (1 rok 10zl w promocji)

Domena regionalna to nie .pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×