Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapomniałem jeszcze o jednym dodać - zadania CRON, istnieje możliwość ustawienia tychże w Panelu, w przypadku pozostałych hostingów na których utrzymuje strony, tej opcji brakuje. Tzn., jest dostępna ale muszę za każdym razem pisać @ z prośbą o ustawienia zadania podając nazwę pliku.

 

To ja nie wiem z czego Ty korzystasz kolego bo ja przerobilem juz dużo firm polskich i kilka zagranicznych ale z brakiem crona się nie spotkałem ...

 

EDIT:

IMAP'u w proste niema ;) zostaje poczta zza wielkiej wody albo iq.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem z czego Ty korzystasz kolego bo ja przerobilem juz dużo firm polskich i kilka zagranicznych ale z brakiem crona się nie spotkałem ...

Chyba nie doczytałeś poprawnie kolego kwestii CRONa, o której wspomniałem.

 

Wszystkie hostingi z których korzystam oferują taką funkcję, ale nie wszystkie dają możliwość zarządzania zadaniami CRON za pośrednictwem Panelu użytkownika. To miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMAP'u w proste niema ;) zostaje poczta zza wielkiej wody albo iq.pl ;)

Napisz do obsługi - są bardzo elastyczni, więc jest szansa, że Ci włączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczytałeś poprawnie kolego kwestii CRONa, o której wspomniałem.

 

Wszystkie hostingi z których korzystam oferują taką funkcję, ale nie wszystkie dają możliwość zarządzania zadaniami CRON za pośrednictwem Panelu użytkownika. To miałem na myśli.

 

Ja tez to miałem na myśli ;) Wszystkie z których korzystałem miały możliwość ustawienia zadań cron samodzielnie przez panel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ;) W takim razie takiej możliwości nie ma m.in. obecny slaskdatacenter.pl jako Livenet.pl SP. Z.O.O, gdzie utrzymuje jedno konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Proste.pl wprowadziło chyba w dniu dzisiejszym nową ofertę. Z tego co widzę zwiększono transfery i dodano nowy pakiet - Dla Ekspertów.

 

W końcu mogę wynieść się z slaskdatacenter.pl, gdyż po pierwsze proste.pl to jeden z najlepszych hostingów na polskim rynku, który intensywnie testuje od 2 lat, po drugie w tej samej cenie rocznej dostanę z tego co widzę większy transfer, a po trzecie po prostu ten hosting uwielbiam za brak problemów jakichkolwiek, kiedykolwiek i niesamowicie szybką obsługę techniczną, bezproblemowe faktury "bez proszenia się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×