Skocz do zawartości
europrezes

Registrar Może Wyrzucić Abonenta Z Domeną?

Polecane posty

Sprawa jest taka: jedna z firm rejestrujących domeny wydzwania i grozi mi, że rozwiąże ze mną współpracę i zablokuje dostęp do panelu zarządzania domenami (poszło o mocno krytyczne publikacje w gazetach i sieci na temat ich działalności). Co się może stać z moimi domenami? Czy jeśli z nimi nie "ucieknę" do innej firmy, to mogę je stracić? Czy registrar, któremu zapłaciłem za rok domeny może bezprawnie uniemożliwić mi zarządzanie nią?

 

ps. ze względów osobistych na razie nie opowiem szczegółów, chyba że nie oddzadzą mi pieniążków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły jest tak, że jak dana osoba/klient działa na szkodą firmy (obrażanie, pomówienia, oczernianie, etc) to może zerwać z nią współpracę i nakazać przetransferować domeny do innego rejestratora ale grozić zablokowaniem dostępu do domen to raczej nie (można rozumieć również jako przywłaszczeniem sobie przez firmę).

Najlepiej:

- uciekaj od tej firmy ze wszystkimi usługami do konkurencji,

- skontaktuj się z UOKiK.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej:

- uciekaj od tej firmy ze wszystkimi usługami do konkurencji,

- skontaktuj się z UOKiK.

...i z NASKiem (przynajmniej w sprawie problemow z transferem polskich domen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. ze względów osobistych na razie nie opowiem szczegółów, chyba że nie oddzadzą mi pieniążków...

 

Nie rozumiem czemu piszesz o oddawaniu "pieniążków". Wolisz, żeby ktoś zwrócił Tobie koszty rejestracji i zatrzymał sobie domeny ? Dziwny ten koniec Twojego postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jamesbond, Część forumowiczów wie o co chodzi:) Nie o to chodziło żeby oddali kasę za rejestrację ale kasę którą pobrali za nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×