Skocz do zawartości
Gość nrm

[opinie] servage.net

Polecane posty

Gość normanos

Chcialem przestrzec wszystkich przed duńskim hostingiem (serwery w niemczech) servage.net

 

Kusza niskimi cenami i szybkością a tak naprawdę to:

- ich strona wczytuje sie w mgnieniu oka, strony klientów chodzą koszmarnie wolno. czyste oszustwo.

 

- ich panel adminitsracyjny jest bardzo ubogi, wprawdzie pozwala na zrobienie większości rzeczy, ale niektórych w nietypowy sposób

 

- serwer posiada jakieś chore zabezpieczenia, sporo funkcji jest nieobsługiwanych.

 

- wolno, wolno i jeszcze raz wolno oszuści.

 

- wczoraj w nocy wyłączyli mi wszystkie serwisy BEZ OSTRZEŻENIA I SKASOWALI WSZYSTKIE MOJE KONTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

powód: generuje za duzy ruch.

 

normalnie polać się można. na pewnympolskimserwerze.pl miałem 7GB i wykorzystywałem na styk, u nich codziennie miałem 2-3GB (!!!) skąd te statystyki??? przy tej samej oglądalności.

 

Jak sie oferuje konta o transferze 82GB to chyba trzeba sie spodziewać serwisów, które będa to wykorzystywały a nie stron firmowych z 5 odwiedzin dziennie.

 

Reasumując: ostrzegam, nie zakładajcie tam hostingu bo możecie sie bardzo rozczarowac jak pewnego najwazniejszego dla was dnia wasze serwisy zostaną wyłączone a konta skasowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :( Mialem Chwilowo OCM tam

dzienie robilem 2-4GB, wylaczyli mi na zyczenie SafeMode

Panel ubogi ? mi jakos starczyl wlasny autorski panel oni maja claster

CPANEL i inne nie poradzily by sobie Home-:) ma bardziej ubogi

na dodatek kozystalem z kupon ze placilem 4,95 :) suport niezly :)

zdazylo mi sie ze wsiorbalo baze przedluzyli o 3 miesiace za free :)

czasami zwalniala strona ale ostatniego czasy wszystko smigalo :)

 

moze mialem szczescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wiem, chyba kiedyś rozmawialiśmy.. ja kiedys tez byłem zadowolony.. ale od ok. 2 tygodni zaczelo dzialac tragicznie. zreszta nie tylko ja miałem problemy.

 

bazuka.pl, ktora z tego co pamietam tez stala razem z ocm (albo na odwrot?) tez sie z tamtad wyniosla.

 

tak czy inaczej nie kasuje sie klientowi kont bez ostrzezenia a potem w ogole nie reaguje sie na zadne maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bazuka stala umnie :( nie wyniosla sie tylko ja zmieniam serwer i poszla za mna :) nie wiem :) ogulnie za te pieniadze bylo ok

 

"If at any time the Customer’s website generates enough bandwidth usage to affect the performance of other customer sites on the server, we reserve the full right to terminate the Customer’s domain name without refund."

 

cytat odnich :)

normanos luknij na AIhs net tez w niemczech ceny tez sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

Panowie dziekuje za polepszenie mojego humoru :) :) :)

 

Chyba otworze piwko :(

 

Po niemiecku nazywa sie to "Schaden froh"

 

Hostowalismy duza strone, ktora nadmiernie uzyla transferu i to bardzo duzo. Przeslalismy rachunek za przekroczony transfer a klient zwinal wszystkie swoje dane, baze itd i przeprowadzil sie do servage.net. Oczywiscie rachunek nie zostal oplacony, siedzimy teraz na kosztach, ale taki jest ten biznes. A teraz strona u nowego "partnera" nie dziala. Czyzby spotkalo go to samo !? Kto wie :)

 

Istniala mozliwosc nawet odpuszczenia dodatkowych oplat, ale klient nie raczyl nawet zapytac sie, nie zaproponowal innej mozliwosci, trzasnal drzwiami i poszedl sobie.

 

Ok! Jak ktos sadzi ze gdzies indziej jest lepiej ... to niech najlepiej sam o tym sie przekona. W zyciu istnieje zawsze jedna zasada " nie niszcz mostow za soba " :)

 

Gruss

tomasz

 

ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

kris: ale czlowiek od bazuki na wh pisal, z enie byl tez zadowolony z servage.

 

tak, ten tekst mi tez przysłali, zreszta niepotrzebnie to taka klauzule ma chyba każdy provider, ot wyjście z każdej sytuacji.

 

ale bez jaj: userów dziennie ok 4-6 tysiecy, u poprzedniego providera transfer na poziomie 7GB miesiecznie, a u nich 1-2Gb _DZIENNIE_. Poza tym badzmy powazni: oferuja 82GB transferu na miesiac i blokuja strone z marnymi 6k odwiedzin dziennie???

 

a może tak jakiś mail z infem co sie dzieje? moze jakis skrypt cos obciąza? moze cos innego jest nie tak? NIE! DELETE i spadaj polaku na drzewo.

 

 

tomasz.b: a Twoj post do czego sie odnosi? bo w ogole nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :( ja nie nazekam mialem rozne serwisy sam ocm dzienie 2-4gb nic nie mowili :) popros o wyjasnienia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

prosiłem i nic. na razie zero odzewu. cisza.

 

poza tym juz kilka dni temu zdecydowałem, że uciekam z servage bo chodzi to tak wolno, ze wszyscy mi sie skarzyli, a codziennie byla jakas awaria. tyle, ze chcialem zmienic hosting po 14 lutego a nie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Trafiłem tu prosto z google po haśle Servage.

Nie mogłem się oprzeć żeby nie dodać swoich pięciu groszy w dyskusji.

 

Sam miałem potworną nieprzyjemność korzystania z ich usług.

Miałem podobną przygodę co normanos. Co prawda do działania serwera nie miałem zarzutów ale niestety moje konto też skasowali bez kompletnie żadnego wyjaśnienia.

 

Po przeprowadzce na inny serwer z niedowierzaniem patrzyłem na ilość bandwithu zużywanego w rzeczywistości. Servage doliczali sobie jakieś 100% transferu!! Koszmar.

 

Ten hosting to jedno wielkie śmierdzące Gówwno!!

 

O zgrozo zauważyłem, że zmienili swoją ofertę

teraz oferują 91GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

dzięki kirov za uwagi. jak widać nie tylko ja miałem ta nieprzyjemność. niech ten wątek zostanie dla potomnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam Servage. To strata pieniedzy. Ich parametry sa zawyzone a ich serwery sa zapchane uzytkownikami zwabionymi niska cena. Strony otwieraja sie wolno i czesto niekompletnie. Jezeli ktos probuje wykorzystac tak dumnie oferowane pasmo 330GB to niech wie, ze to bedzie niemozliwe. Poniewaz przy probie generowania wiekszego ruchu administratorzy ustawicznie wylaczaja sajt na kilka godzin i powiadamaja wlasciciela, ze jego strony naduzywa "resources" czyli zasoby ich przereklamowanego serwera. Servage aby upakowac jak najwiecej uzytkownikow wprowadza co 3 miesiace nowe ograniczenia ale w regulaminie o nich jasno nie powiadamia. Oprocz limitu miesiecznego pasma (co jest normalne). wprowadzili limit dzienny tak wiec jezeli masz szczesliwy dzien w ktorym mozesz spalic 12GB pasma Twoje strony sa wylaczane na dzien. Jezeli administrator oceni, ze Twoje strony otwieraja sie za czesto bo generujesz za duzo "unique hits" to administrator aby chronic ich przeladowany i tak dumnie reklamowany "powerful" serwer zamyka Twoje sajty na kilka godzin. Tak wiec o mozliwosci wykorzystania nawet 60% reklamowanych parametrow nie ma mowy. Te parametry 7.5GB HD i 330GB pasma sa zawyzone w celu zwabienia nowych nieswiadomych klientow a potem jak oni chca wykorzystac oferowane im parametry administratorzy pod przykrywka bardzo nieprecyzyjnego regulaminu dajacego im nieograniczone prawa do decydowania o losie Twoich stron, wylaczaja sajty z powodu tzw. naduzycia "resources" zasobow. Servage nie nadaje sie absolutnie do wstawiania sajtow dla doroslych. natomiast w Googlu po wpisaniu "adult hosting" wyskakuje on jako pierwszy i wielu poczatkujacych adult webmasterow lapie sie na ich niskie ceny. Jezeli wykupiles u nich hosting placac z gory za pare miesiecy i po stwierdzeniu zlej jakosci ich serwisu decydujesz wyniesc sie od nich przed uplywem terminu to pieniadze nie zostana Ci zwrocone. Musisz walczyc jak lew i prawie wyszarpac od nich ten zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za powitanie. Pozdrawiam wszystkich.

 

Wysłany Wto Mar 15, 2005 7:10 pm:

 

"O zgrozo zauważyłem, że zmienili swoją ofertę

teraz oferują 330GB"

 

 

Oto ich wyjasnienie:

"Firstly we will like to thank you for being a Servage customer - your business is greatly appreciated.

 

 

As you know there have been several technical issues over the last weeks affecting your Servage account. We are fully aware that such problems are completely unacceptable especially when hosted at a quality host like Servage Hosting. He He He

 

Due to the problems we have decided not to charge you for this month of hosting. We have credited one month of free hosting to your account as a compensation for the problems.

 

Please accept our apologies,

 

 

 

 

Kind regards,

Servage.net Hosting"

 

He He He Problems continue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dalej jedziecie mi chodzilo nie bylo to idealne ale za 5 dolarow ?? nie moglem wiecej wymagac niech mi ktos w polsce z najdzie hosting za 15zl z takimi mozliwosciami pingiem obsluga :) nie sadze wiec jechanie w nieskonczonosc nie ma sensu chcesz QUALITY idz do PAIR NETWORKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unfortunately we had a power outage in our carrier room affecting connections to certain networks. This was coursed by a transformer malfunction so our UPS was not able to resolve this issue. The transformer had to be replaced which took approximately three hours.

 

We apologize for the inconvenience

 

Ale jaja, podlaczyli UPS (uninterruptible power supply) przez transformator i wlasnie siadl transformator. Innym razem padl router....

Maja pecha chlopaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Servage dla zalapania klientow oferuje teraz: 2500GB miejsca i 165GB miesiecznego pasma, nie informuja jednak, ze dzienny limit pasma jest 5GB. Ten dychawiczny serwerek jest tylko przeznaczony dla amatorskich sajtow (do pokazywania stron znajomym, lub rodzinie) jezeli ktos chce zalozyc profesjonalny, komercyjny sajt o duzym ruchu i chce na tym zarabiac to odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For those of you who are new to Servage.net, I am Steffan Fallesen, founder of Servage Hosting. I would like to extend a hearty "Thanks" to each of you for helping make Servage Hosting what it is today.

 

I am extremely proud to announce the biggest account upgrade to date! Today we have almost doubled the amount of transfer included in our hosting package. Effectively immediately all accounts are upgraded to include up to 165 GB monthly traffic - as always at no additional charge!

 

We have altered the way your traffic allowance is calculated. 5.5 GB transfer is now allowed on a dayly basis this means that your traffic allowance will vary a bit from month to month. E.g. you will be allowed to use 170.5 GB transfer in a 31 day month but only 154 GB in a month of 28 days.

 

Servage Hosting continues to prosper in a weak economic environment and you can be assured that we will continue working to make our services better and to continue to offer even more powerful options at market setting prices.

 

 

 

Kind regards

Steffan, Servage Hosting

 

Ten serwer jest tak sprawny, ze pokazuje wiecej nofile.html niz normalnych stron:

 

 

33515 /nofile.html 2005-03-31

 

He He He

 

Niestety regula sie sprawdza "Kto wiecej wydaje mniej pozniej wydaje" , niska cena - niska jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od Waszych postów na temat Servage minęło już pół roku. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat obecnej sytuacji?

Wykupiłem u nich konto na rok, dla swojego klienta na stronę erotyczną (wspominane sponsorowanie, 1 miejsce w googlw pod "Adult hosting"). Robiłem to szybko pod presją czasową i ta oferta wydała mi się sensowna a teraz gdy dotarłem do tych postów włos mi się jeży na głowie. Stronę postawiłem miesiąc temu i jak na razie narazie nie mogą narzekać ale z tego co czytam mogę się spodziewać najgorszego... Wg. statystyk w ciągu tego miesiąca zużyłem ponad 200Gb transferu (z limitu: 330Gb). Czy jest ktoś kto miał z nimi "dłuższą przygodę" lub obenie korzysta z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem tam konto od klego za 80 zł za 6 miesięcy ;) oczywiście nie liczyłem na wiele chciałem mieć jedno konto to rózne bzdety ,używam go już z 2 miechy i jak na razie nic złego nie mogę powiedzieć mam tam chyba z 10 domen kilkaście maili teraz oderują 510 GB na miesiąc ! i 25 GB Dysku :rolleyes: pod kątem transferu jeszcze nie tesotwałem ale to zrobie i dam Wam znać co wtedy się będzie działo bo na razie to tam robie z 2 GB dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że poruszyliście znowu ten wątek ponieważ przeglądając oferty w poszukiwaniu hostingu php 5/mysql 5 natrafiłem właśnie na nich. W jaki sposób wybiera się wersję bazy danych oraz php? Rozszerzenia plików czy poprzez panel? Na razie support się nie odezwał. Przeglądając wht.com opinie mają całkiem niezłe nawet na stronach generujących duży ruch. Ale też większość opinii pochodzi sprzed prawie roku. Możecie napisać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że poruszyliście znowu ten wątek ponieważ przeglądając oferty w poszukiwaniu hostingu php 5/mysql 5 natrafiłem właśnie na nich. W jaki sposób wybiera się wersję bazy danych oraz php? Rozszerzenia plików czy poprzez panel? Na razie support się nie odezwał. Przeglądając wht.com opinie mają całkiem niezłe nawet na stronach generujących duży ruch. Ale też większość opinii pochodzi sprzed prawie roku. Możecie napisać więcej?

 

 

Wszystko się robi po przez ich ( chyba autorski panel ) co do wyboru php i mysql to ci nie powiem ale instalowlem juz tam mase roznych skryptow zawsze na domyslnych ustawieniach bazy i problemow nie bylo.Teraz serwer udostępniłem młodym zapaleńcom www.hardtech.pl działają 3 dni ale juz zrobili 6 GB więc dam znać czy coś sie zmieni na forum pojawili się opinie że serwer czasem nie którym się przytnie ja osobicie (pracuje na kolpaku i polpaku) takich problemów nie mam.Myśle że za tą cene i paramety nie ma co narzekać .Przez ten ich panel w zasadzie wszystko można zrobić nawet komendy crona wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×