Skocz do zawartości
europrezes

Serwisy Internetowe Pod Domenę - Gdzie Kupujecie Skrypty Itp.

Polecane posty

Witam

 

Zapewne wielu z nas ma kilka-kilkadziesiąt domen, jak nie więcej. Zapewne niektórzy, prócz handlowania domenami, zajmują się tworzeniem serwisów pod fajnymi adresami.

 

I tu mój temat: gdzie opłaca się kupować fajne skrypty typu serwisy randkowe, aukcyjne, aliasy itp.

 

Nie ukrywam, że często szkoda czasu na autorskie pomysły. Dlatego proszę o porady - czy znacie jakieś darmowe aplikacje (typu PHP Nuke) i skrypty, które można fajnie wykorzystać pod domenę? A może polecacie jakieś płatne pomysły?

 

Osobiście chciałbym wystartować z wieloma projektami, m.in. odpowiedniki imageshack.us, fotka.pl itp. Macie jakieś pomysły?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że często szkoda czasu na autorskie pomysły.

 

 

Co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

hotscripts.com ;) jest dużo łącznie z płatnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym skryptem forum jest oczywiście phpBB by Przemo ( http://www.przemo.org/phpBB2 ). Full wypas. Nie ograniczaj się z modułami. Twój serwis na ty gotowym skrypcie bardzo szybko osiągnie dużą oglądalność o czym powiadomi Cię Twój usługodawca hostingu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym skryptem forum jest oczywiście phpBB by Przemo ( http://www.przemo.org/phpBB2 ). Full wypas. Nie ograniczaj się z modułami. Twój serwis na ty gotowym skrypcie bardzo szybko osiągnie dużą oglądalność o czym powiadomi Cię Twój usługodawca hostingu :-)

Moje pytanie 2 posty wyżej miało ten sam cel.

Stworzenie stopięćdziesiątej kopii fotki czy systemu aliasów jest bardzo dobrym pomysłem (samo w sobie), zwłaszcza gdy nie ma się czasu na stworzenie, prowadzenie serwisu i będzie on na darmowych skryptach. Hosting też pewnie na yoyo.pl i to pod "fajnym adresem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zupełnie nie rozumiem podejścia zaprezentowanego przez autora tematu - straszne jest to, że taką postawę i pomysły ma naprawdę liczna grupa internautów.

 

Gotowiec, do tego cholernie często powielany w sieci nie przyniesie Ci żadnego sukcesu. Żeby cokolwiek osiągnąć trzeba włożyć w sprawę dużo serca, czasu, no i nie da się ukryć - pieniędzy. Dlatego też przemyśl to co napisałeś, przeczytaj opinie które już tutaj padły i wyciągnij wnioski.

 

ps. w przypływie energii nakupiłeś domen i teraz na siłe chcesz je czyms zapelnic ? ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby cokolwiek osiągnąć

 

Ale co osiagnąć ?? autor jak sądze nie ma zamiaru stworzyć jakieś super marki, drugiego onet etc

A zeby osiagnąć ruch, dochód z reklam nie trzeba wkłądać sporo pracy, a tym bardziej pieniedzy

 

Natomiast serwisy typu fotka odpusciłbym generują za duże zużycie serwera w stosunku do potencjalnych, niskich zresztą, dochodów z reklam

 

najbardziej sensowne - biorąc pod uwagę ruch, zużycie serwera, mało pracy przy aktualizacji są zdecydowanie serwisy ogłoszeniowe i/lub newsowe

 

Chcąc je jednak dobrze wykorzystać radzę postarać się o młodego zdolnego programistę, który takie skrypt napisze

 

A i najważniejsze musze być dobrze pomyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może dla doopy'ego bardziej rozwojowe jest po prostu robienie mgły na forach ;) Ja tam swoich domen nie żałuję i nieźle się na nich utrzymuję, doopy ma chyba inne doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zeby osiagnąć ruch, dochód z reklam nie trzeba wkłądać sporo pracy, a tym bardziej pieniedzy
Oczywiscie, zawsze mozna np. lapac osoby ktore pomylily sie w nazwie domeny, i juz mozesz mowic ze masz ruch. Piszac "cokolwiek osiągnąć" mialem na mysli "wystartowanie" w sieci z czyms godnym uwagi i wartosciowym, nie bedacym 1000 powieleniem tej samej strony pod inna domena ;)

 

Ja zwyczajnie uznaje inną kolejność jeśli chodzi o tworzenie czegoś w sieci, 1. pomysł, 2. plan realizacji, 3. wykonanie (i w tm kroku zazwyczaj kupuje domene) no ale nie kazdy przeciez musi myslec jak ja.

 

Być może dla doopy'ego bardziej rozwojowe jest po prostu robienie mgły na forach

Mozesz rozwinac ta mysl ?

 

doopy ma chyba inne doświadczenia:)

Nigdy nie "obracalem domenami",nie polowalem na popularne nazwy itp. - to zwyczajnie nie dla mnie. Dlatego tez nie mam doswiadczen z tym zwiazanych.

 

Wyrazilem jedynie swoja opinie na temat tworzenia serwisow "na sile" w dodatku na gotowcu powielonym setny raz - pomysl sam czy to ma sens. No chyba ze maja to byc strony tylko zeby "zapelnic domene" :)

 

Nie zamierzam jednak nikomu dyktowac co ma robic - moze i jestem w bledzie. To na tyle z mojej strony w tym temacie :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to, jak widać nie wypowiedizałeś się " w temacie" i stąd pewnie wypowiedź o mgle ;)

 

Chyba łatwo rozróźnić wątki i fora ( fragmenty for ) o wielkich niepowtarzalnych ambitnych planach od szarej rzeczywistości.

 

Szara rzeczywistość ma jeszcze jeden atut - da sie na niej sporo zarobić nie siedząc się po 16 godzin dziennie w pracy

 

Ale każdy pracuje jak lubi

i co to do cholery znaczy wartościowy ??? rozumiem ze z pewnością nie przynoszący dochody. Masz na myśli inne wartości ??

 

A jeszcze co do zakupu domen, to wolę wpaść na pomysł, otworzyć plik z moimi domeanmi i zobaczyć tam taką, która się idealnie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć :) Tym bardziej, że nie wiem skąd doopy wpadł na pomysł powielenia czegoś po raz n-ty ;) Trochę zboczył z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedniki imageshack.us, fotka.pl itp.

Stąd.

 

 

Takie serwisy są juz w Polsce więc jak ""stworzysz"" taki to to bedzie 'powielenie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro chcecie zostancie przy swoim zdaniu, bo widze ze nie za bardzo sie rozumiemy :). Tak czy siak zycze samych sukcesow, i zgodnie z prosba zamykam temat.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×