Skocz do zawartości
exe

Wycena Domen

Polecane posty

Witam

Nie jestem jakimś wybitnym specjalistą, choć mam aspiracje :) jednak troszkę bez sensu jest wycena domen i oferty. Wchodzący na te forum proszą o wycenę domen bez żadnej wartości i myślą że przytakniemy jeśli uważają że coś jest warta.

 

Dla mnie te forum "wyceny domen" i "ofert" poprawia zawsze humor :D lubie czasami sprowadzać ludzi na ziemie, ale czy to ma jakiś sens ? Według mnie żadnego sensu to nie ma. Może lepiej żeby ludzie mieli nadzieje a jak wiadomo "nadzieja umiera ostatnia"

 

Webhostingtalk.pl jest bardziej dla specjalistów do hostingu i domen(dlatego tu wchodzę i czytam sobie forum) i jeśli ktoś da do wyceny domene dobrybank.com (sorki za przykład tego usera który dał tą domenę do wyceny, tu chodzi o przykład) jelenia tu nie znajdzie na allegro może ;)

 

Jednak uważam że dwa działy powinny zostać: Domeny i Opinie o rejestratorach domen.

 

Jeśli uważacie że coś mi odbiło i nie mam racji usuńcie post :)

 

PS. Też bym tak zasugerował żeby użytkownicy używali języka polskiego, a nie ulicznego języka typu "zrzuta na dedyka" nie jestem polonistą ale trzęsie mnie ten jak to mawiają "slang"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@exe: O ile kwestię wyceny domen popieram w każdym calu, o tyle w kwestii języka nie będę się wypowiadał, gdyż zdarza mi się nadużywać różnego rodzaju wynaturzeń językowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzial wyceny ostatnimi czasy sluzy chyba tylko do 'odreagowywania sie' co poniektorych uzytkownikow forum.

Natomiast dzial ofert powinien wedlug mnie mimo wszystko pozostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już o tym rozmawialiśmy... dział na pewien czas zniknął, a potem znów się pojawił z niby regulaminem i niby ustalonymi zasadami.

 

Skończyło się tak... że jest jak było kiedyś. Zgadzam się, że dział ten jest raczej niepotrzebny i tylko obniża jakość tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Administratorzy i nowi moderatorzy są tego samego zdania. Jeśli jeszcze jakiś użytkownik ma coś do powiedzenia w tym temacie to śmiało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za usunięciem tego działu... zwaszcza dlatego, że często prosi się o wyceny domen które jeszcze nie są zarejestrowane.

Są "firmy" które wyceniają domeny i dodają jakieś "pseudo" certyfikaty wartości domen to niech osoby te udają się właśnie tam.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie jest humor. Jedyne co robi to:

1) Generuje niepotrzebny ruch,

2) Dodaje XXX niepotrzebnych postow do bazy,

3) Spowalnia forum,

4) Spowalnia VPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ok, no to jest przekierowanie do serwisu wycena-domen.pl

 

Po jakimś czasie zniknie także to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wpisałem w google wycena domen i znalazłem ich stronę. Napisałem maila czy mogę przekierować ale jeszcze nie odpisali ;)

 

Z gido kiedyś w tej sprawie rozmawiałem ale nie doszliśmy do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×