Skocz do zawartości
GohanDS

Serwer Dedykowany Czy Vps

Polecane posty

Czy jak chcę postawić server fdo pewnej gry, to mogę postawić serva na VPS? Jak tak to jak uruchomic plik runserver.exe na nim? Z góry dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wystarczy VPS , jednak ciezko znalezc z Windowsem , wiec polecałbym serwer dedykowany - jesli do gry to tylko w europie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... mam pytanie.. jakim programem najlepiej łączyc sie z serverem shelowym żeby umiescic tam pliki? Ma ktos konto na www.pipni.cz? Bo nie wiem jak tam wsadzic swoje pliki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łatwy w obsludze jest program WinSCP. Sluzy do wysylania wlasnie plikow przez SSH i SFTP.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak do Ragnaroka! Narazie chcę tylko potestować, może jak zobacze że zaczyna coraz więcej osób grać na servie to kupie dedyka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zboczenie z tematu ale czy komuś ten vps darmowy działa bo nie wiem dwa razy się rejestrowałem i serwer działał ale po tygodniu mi go usuwali. Nie wiem czy to moja wina czy może łamie regulamin. Ktoś ma tam vps-a który nie został skasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pipini mam darmowego VPSa jakies 3 miesiace i nic nie skasowali mi. Chociaz uptime tak ze 70% jest :lol: ale do zabawy to nie przeszkadza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pipni.cz po 48h godzinach wycieli mi ich darmowego VPSa. Szkoda bo miałem na czym ćwiczyć debiana którego dobrze nie znam. Sytuacja miała miejsce w 12-2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mógł by mi ktos wytłumaczyć pokolei jak zarejestrowac w www.pipni.cz darmowego VPSa, bo nie mogie jakos dojsc u nich jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe jak na to wpadłeś lol? Jak jest oferta że jest darmowy to chciałem przetestować ale po krótkim okresie czasu usuwają konta. Takie są moje doświadczenia ale może inni mają inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×