Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teelemi

Hosting bez limitu utrzymywanych witryn

Polecane posty

A który hosting to limituje?

Np. www.Netlook.pl na jednym koncie można umieścić tylko jeden serwis. W www.activ.pl natomiast za konto bez limitu witryn należy zapłacić ponad 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar
A który hosting to limituje?

Np. www.Netlook.pl na jednym koncie można umieścić tylko jeden serwis. W www.activ.pl natomiast za konto bez limitu witryn należy zapłacić ponad 1000 zł.

Przyznam się szczerze, że nie znalazłem na ich stronie informacji o takim limicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byla i jest nadal promocja swiateczna w ACTIVie

 

http://swieta.activ.pl/?a=view

 

Normalna cena 350 PLN ale mozesz zaplacic duzo mniej majac karte promocyjna na 200 PLN. Karta promocyjna z tego co widzialem nawet na allegro za 10 PLN mozna kupic :( lub na webhelp.pl za free. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się szczerze, że nie znalazłem na ich stronie informacji o takim limicie.

Na stronie też nie widziałem, ale znalazłem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas kiedy serwer jest dostępny w Internecie - powszechnie uważa się, że uptime miesięczny większy niż 99% jest akceptowalny (czyli Internauci mogą wejść na Twoją stronę przez 99% miesiąca).

 

Czyli przyjmując, że miesiąc ma 30 dni czyli 720 godzin to 1% downtime = 7,2 godziny niedostępności - w sam raz na nocne okienka serwisowe pt. "restart, restart, update CPanelu, nie działa - dawaj backup, restart" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×