Skocz do zawartości
ZeDe

Znak Towarowy

Polecane posty

Jestem w posiadaniu domeny .pl pewnej duzej angielskiej firmy informatycznej. Maja juz wykupione niemal wszystkie koncowki (nawet .cz). Przed zakupem sprawdzilem w bazie http://www.uprp.pl czy znak towarowy nie jest zastrzezony. W bazie istnieje rekord tej firmy ((111) Numer prawa wyłącznego - brak), jednak w szczegolach jest tabelka "decyzje":

 

Data Typ decyzji

xx/xx/xxxx Decyzja o umorzeniu postępowania

 

Gdzies przeczytalem ze decyzja taka jest ustanawiana, jezeli firma nie dostarczy wszystkich potrzebnych danych do rejestracji znaku towarowego lub nie dopelni innych formalnosci. Patrzylem sie na inne firmy i np. google ma wszystkie wpisy np. numer prawa wylacznego. W przypadku firmy od mojej domeny tego nie ma.

 

Macie jeakies doswiadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powiem coś kontrowersyjnego, ale to forum nie jest przeznaczone do dzielenia się opiniami "jak zablokować komuś domenę", więc nie spodziewaj się porad prawnych, zwłaszcza, że większość z nas nie jest prawnikami.

Ja doświadczenia z tym mam - ale z drugiej strony - zamówiłem domenę dla siebie, a pewna firma zarejestrowana z taką nazwą, jak moja domena, próbuje mi domenę odebrać. Wygląda jednak na to, że jak narazie domeny nie dostaną, po moim trupie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doświadczenia z tym mam - ale z drugiej strony - zamówiłem domenę dla siebie, a pewna firma zarejestrowana z taką nazwą, jak moja domena, próbuje mi domenę odebrać. Wygląda jednak na to, że jak narazie domeny nie dostaną, po moim trupie zresztą.

 

Mógłbyś rozwinąć wątek i podzielić się tym z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×