Skocz do zawartości
ambrozy

[opinie] etop.pl / datahouse.pl

Polecane posty

ps. z bezpiecznikami mnie nie poniosło, dbamy o to żeby jeden klient nie miał wpływu na pozostąłych

 

jeśli jest usługa tego warta to się zakłada pdu z zabezpieczeniem dodatkowym per port ($)

natomiast usługi niskobudżetowe jak najbardziej mogą być spinane na pdu z 1 bezpieczenikiem 16A i nie

pamiętam (poza awarią samego pdu) aby coś takiego o czym piszesz miało kiedykolwiek miejsce ... :)

Generalnie myślenie bardzo słuszne, ale przesadyzm nie jest zdrowy i często ma odwrotny efekt niż zamierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie z pewnego zrodla, ze:

- maja maszyny w obudowach tower,

- nie ma monitora by sprawdzic czy system dobrze dziala i sa problemy jak maszyna sie zawiesi.

 

Prawda to?

 

Źródło jak widać mało pewne bo się myli - w eTopie/Datahouse są bodajże trzy sale kolokacyjne i są w nich zarówno miejsca na towery jak i normalne racki (nie wiem jak w tej najnowszej, bo tam nie byłem). Tower zajmuje więcej miejsca przy kolokacji więc jest za niego jakaś tam nieduża dopłata.

 

LCD wraz z klawiaturami są do dyspozycji (nawet możesz sobie wziąć krzesło, żeby się plecy nie męczyły :)), jest też "przenośny" KVMo/IP który mogą Ci podpiać jeśli nie masz swojego, a także zarządzane listwy APC zarówno dla towerów jak i dla racków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie wygląda sytuacja, czy nadal polecacie usługi Datahouse.pl?

Spodobała mi się ich oferta serwerów dedykowanych, a nie chcę wpaść w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No tam jak wejdziesz do pomieszczenia gdzie stoją szafki to jak ktoś do ciebie mówi to widzisz tylko poruszające się usta :D Musi krzyczeć ci do ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nasi goście (będący fizycznie) mają do dyspozycji nie tylko monitor lcd, klawiature, czy krzesełko, lecz także kawę i herbatę, mogą liczyć na pomoc naszych inżynierów.

(naprawdę nie wiem skąd informacja o braku choćby monitora LCD - być może jakiś nasz gość sprzed 11 lat tak to pamięta bo wtedy istotnie LCD było rarytasem)

 

Nasi goście zdalni mogą liczyć na zdalny dostęp do konsoli poprzez IPKVMy , czy korzystać ze zdalnych restarterów.

 

Nasi klienci mogą monitorować dane statystyczne, oraz zamówić monitoring konkretnych usług lub zasobów.

 

Co do sal kolokacyjnych, to w chwili obecnej jesteśmy na etapie uruchamiania kolejnej sali o powierzchni 300m i mocy 1 MW.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nowa ofertą powiększoną o wysoce wydajne i rozsądne cenowo serwery VPS.

 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Konrad Olszewski

 

DataHouse.Pl

Edytowano przez konzoid (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×