Skocz do zawartości
Venome

Promocja W Nazwa.pl

Polecane posty

Witam,

zainteresowała mnie nowa promocja nazwa.pl, domeny .pl za 9,90PLN / rok. Nie doczytałem/ nie znalazłem nigdzie informacji ile kosztuje przedłużenie na kolejny rok. Ktoś może podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za regulaminem promocji (i oferty specjalnej):

Przedłużenie terminu ważności domeny zarejestrowanej w ramach promocji, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie odnowienia usługi.

Na chwile obecną jest to 100pln netto (122zł brutto). Czy za rok, w momencie przedłużenia będzie tyle samo ? Możliwe, ale możliwe też, że mniej (raczej wątpię żeby więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie auktualnie można kupić najtaniej (i najpewniej) domenę polską? Żeby mniej więcej ceny rejestracji za pierwszy rok i za przedłużenie się równoważyły. Gdzie mogę znaleźc taką ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zapłacić mniej więcej wyle samo za cenę rejestracji i donowienia to raczej zapłącisz więcej niż w promocji w nazwa.pl.

Normalna cena rejestracji domeny zaczona się od ~60-70zł netto a odnowienie i tak znacznie więcej bo mini. 80-90zł (czyli po normalnej cenie odnowienia), a w nazwa.pl za dwa lata utrzymania domeny zapłacisz tylko 109,99zł netto więc się chyba bardziej opłaca w promocji.

 

O promocji w nazwa.pl są już chyba dwa tematy na tym forum jasno wyjaśniające zasady.

 

PS. @userQ taniej na pewno nie będzie... w końcu na czymś firma musi sobie odbić ceny promocyjne i jeszcze zarobić ;)

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajna promocja, ale skoro wystawiaja faktury od 1 listopada to mysle ze NASK przyszykowal jakies rabaty i mozemy spodziewac sie kolejnych promocji... Home juz zareagowalo, choc oferta gorsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu gorsza w home? Przeciez te domeny tanie w nazwie to sciema. Mozna w niskiej cenie zarejestrowac tylko 1 domenę. Poza tym za 90 gr sa regionalki... A regionalki jak wszyscy wiemy nie sa zbyt atrakcyjne, hehe

Te oferty promocyjne tak naprawde to wszystkie sa takie same. i jedyny plus tego zamieszania jest taki, ze domeny tanieja... pomimo tego ze w NASKu ceny od lat są na tym samym poziomie. I to jest pozytywne zjawisko bo w koncu domeny przestaja byc dobrem luksusowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko 20 zł róznicy. poza tym odnowienie w home jest tansze o dyche niz w nazwie. czyli po 3 latach ceny sie zrownaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×