Skocz do zawartości
pionas

Dedyk Managed

Polecane posty

Witam!

 

Piszę ponieważ mam mało pojęcia o linuxie a w zasadzie w ogóle nie mam pojęcia, a potrzebuję na stronę dedyka. Interesują mnie oferty najlepiej z Europy z managed dodatkowo przydałby mi się kontakt po polsku i co najważniejsze stały nadzór żebym o każdej porze miał możliwość napisania maila do adminów i żeby naprawili awarię... Najlepiej żeby to była firma bo wtedy mam większą pewność że nie zwiną się z rynku...

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SD za 626,9pln/miesięcznie mam:

Pentium IV 3.0 Ghz

1024 MB ramu

dysk: 250GB SATA

łącze: 10Mbit/s

panel administracyjny: direct admin

administracja serwera (pełna)

1000 GB transferu

 

Także nie wiem dlaczego pytasz się o kilka k na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to co tobie się marzy w razie nagłego wypadku nie zmieści się nawet w najwyższej opcji. Admin na telefon, który zrobi co chcesz i kiedy chcesz to nie jest ten poziom usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no nie chodzi mi o to że admin ma robić to ja chce tylko o to żeby machina działała i żeby zajął się aktualizacją i bezpieczeństwem i w razie awarii zobaczył co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive czy my czytamy ten sam topic?

każdej porze miał możliwość napisania maila do adminów

 

Prawde mowiac nie widze nic nadzwyczjanego w temacie - oferta wyslana na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale takie awarie to chyba są rzadko no chyba że coś się sprzęt skopie... A pomijając ten fakt że o każdej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi userem który chce mieć all-inclusive za jak najmniej. Ale jeśli chodzi tylko o obsługę w razie awarii to wystarczy coś takiego jak dałeś wcześniej, tyle, że lepiej wybierz inną firmę niż serwerydedykowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wszystkiego jak najtaniej. Po prostu chcę aby strona działała non stop (jak się da) i tyle. A jakie są ceny to nie mam pojęcia dlatego tutaj piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam maszyny w puretec, więc nie wypowiem się co do jakości samej usługi (poszukaj opinii o puretec.de). Natomiast firma pana Benerta nie jest nowa i na pewno nie odwinie ci jakiegoś kawału, od tej strony oceniam pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie resselera na tmbnet.pl i po za tym że kontakt nie zawsze jest taki jakbym chciał to rzadko zdarzają się przerwy, no jedynie to ograniczona ilość połączeń do mysql co zmusza mnie do kupienia dedyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz 100% uptime uderzaj w stronę serwerydedykowane.pl albo resellerów jakiś niemieckich budżetowych serwerowni typu exportal.pl (netdirekt). Niezła jakość za małe pieniądze.

 

Serwery i support troszkę lepszej klasy, ale też za większe pieniądze oferuje OVH.pl i to ich właściwie bym polecał. Maszyny są stabilne, można wreszcie wrzucić FreeBSD zamiast jakiś antyków a a na pojedynczy serwis wystarczy Ci spokojnie serwer typu http://www.ovh.com/pl/products/ded_start300g_details.html. Jeśli wezmiesz sobie jakiegoś linuxa by OVH to dużą cześć problemów administracyjnych też masz z głowy - bo wszelkie aktualizacje łącznie z nowym kernelem pobierzesz sobie dwoma skrypcikami z ich sieci.

 

A administrator? Poszukaj kogoś na tym forum, albo zatrudnij jakieś management company w stylu rack911.com - więcej do maszyny na której postawisz jeden czy dwa serwisy naprawdę raczej nie będzie wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×