Skocz do zawartości
Czoobek

Inn

Polecane posty

Witajcie

 

Moze moje pytanie powieje totalnym laikiem, ale zaryzykuje.. Czy ktos instalowal juz kiedys INN (the internetnews package) - server grup dyskusyjnych? Duzo z tym roboty? Czy raczej to wyzsza szkola jazdy i newbee sobie nie poradzi? I drugie pytanko; czy korzystacie z platnych serverow grup duskusyjnych? jesli tak - z jakich?

 

Milego wieczoru, bo nastal wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×