Skocz do zawartości
dedede

Pytanko Dot Irc-podobnych Rzeczy

Polecane posty

Witam

 

kupilem sobie vpsa w hosteurope i po kupieniu ktos mi przetlumaczyl jakies tam zdanie

dowiedzialem sie ze nie mozna stawiac rzeczeczy irc-podobnych (serwery ircd, jakies eggdropy itp) nie mozna tez dawac shelli innym userom wszystko to pod grozba rozwiazania umowy

 

chcialbym sie dowiedziec jaka jest szansa ze sie nie zorientuja ze udostepniam shelle i postawilem ircd ?

poniewaz w szczegolnosci takim celu kupilem tego vpsa

 

chcialbym sie dowiedziec czy w webperoni tez nie mozna stawiac ircd i dawac shelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daja pleska wraz z mozliwoscia udostepniania shella innym osobom, wiec zapis o shellach mnie dziwi. Gdzie go znalalzes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym sie dowiedziec jaka jest szansa ze sie nie zorientuja ze udostepniam shelle i postawilem ircd ?

poniewaz w szczegolnosci takim celu kupilem tego vpsa

Nie zablokowali 6667?

Jezeli zabraniaja to raczej zrobili jak hetzner. Block 6667 <->

 

 

chcialbym sie dowiedziec czy w webperoni tez nie mozna stawiac ircd i dawac shelle ?

Raczej tak. Znajomi maja tam serwery ircd i serwery szelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daja pleska wraz z mozliwoscia udostepniania shella innym osobom, wiec zapis o shellach mnie dziwi. Gdzie go znalalzes??

ja wybralem debiana bez pleska

 

no a co z shellami ?

przeciez nie zablokuja mi 22 bo musze jakos zarzadzac vpsem

 

to by bylo hamstwo jakby mi patrzyli w configi ile mam userow na vpsie przecie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dedede port 22 służy do łączenia się przez ssh - jego przecież Ci nie zablokują.

Chodzi o to, że serwerownia blokuje ruch na porcie 6667 czyli do irc'owania.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie mueim znalezc nic o irc;u u nich. w faq'u nie ma hcyba ani slowa. gdzie to znalazles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy wypelnianiu formularza bylo napisane:

Wichtiger Hinweis:

 

In den nächsten Tagen erhalten Sie per Post Ihren persönlichen Aktivierungscode, den Sie als Neukunde zur Freischaltung der Leistung benötigen.

 

Bitte beachten Sie:

Dieses Angebot erlaubt nicht den Betrieb von IRC-Servern und IRC-bezogenen Diensten (InternetRelay Chat) wie z.B. Shells, Bouncer und Eggdrops. Bei Missachtung behält sich Host Europe das Recht zur fristlosen Kündigung des Vertrages vor.

 

Alle angeführten Preise verstehen sich inkl. der gesetzlich gültigen MwSt. Preisänderungen und Irrtümer vorbehalten. Hinweis: Zum 01.01.2007 erhöht sich die gesetzliche Umsatzsteuer von derzeit 16% auf 19%. Die Host Europe GmbH behält sich vor, die Entgelte für ihre Leistungen/Waren entsprechend anzupassen. Die Host Europe GmbH behält sich zudem vor eine separate bzw. korrigierte Abrechnung für Dauerschuldverhältnisse zu erstellen, in der das Abrechnungsentgelt bis einschließlich 31.12.2006 neben dem Gesamtentgelt angegeben wird. Alle Preise enthalten die derzeit bis 31.12.2006 gültige Umsatzsteuer von 16%.

 

jeszcze pisalem maile do supportu ile by trzebabylo zaplacic aby tego nie bylo

powiedzieli mi ze technicznie to jest nie mozliwe

 

czy moglby ktos przy okazji wytlumaczyc mi co znaczy Arbeitsspeicher po polsku ?

 

tak przy okazji chcialbym sie dowiedziec czy taki plesk duzo zjada zasobow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arbeitsspeicher- plski [i nie tylko] ram :) -ale zaliczaja tez swap do tego.

 

plesk u mnie [ten najmniejszy] to zawsze okolo 20% ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

looooooooo skoro okolo 20% zjada to nie biore tego

recznie mozna o wiele efektywniej zarzadzac serwerami :)

i nie masz ograniczen dot ileosci podpinanych domen wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×