Skocz do zawartości
Konrad.K

Poszukiwany Admin -> Config.

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje Admina który skonfiguruje mi serwer tak aby wytrzymywał jak największe obciążenia, dużo zapytań do SQL i Apache, spory traffik itp - maszyna sama w sobie jest dobra, jednak dobra maszyna to tylko połowa sukcesu, druga połowa to dobry config.

 

Tak wsŧępnie napisze bym czego bym oczekiwał:

- Apache/LightHTTPd

- MySQL

- PHP4+5

- Perl

- DNSy (np. BIND)

- Cos do poczty, np. Postfix

- Jakiś dobry serwer FTP, aktualnie znam tylko proftpd

- Jakiś panel darmowy

+ ew. sugestie admina

 

Oczywiście zależy mi nie tylko na instalacji, ale także jak najlepszym skonfigurowaniu tego softu, bo to od konfiguracji zalezy co uda mu sie uciągnąć. Do tego oczywiście jakieś dobre zabezpieczenie całości. Z góry dziękuje amatorom którzy chcą się "pouczyć" konfigurując mi serwer!

 

Oferty cenowe i termin wykonania prosze przesyłać na PW.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Poszukuje Admina który skonfiguruje mi serwer tak aby wytrzymywał jak największe obciążenia, dużo

 

Napisz jeszcze czy to ma byc konfiguracja pod jakas jedna duza konkretna strone, czy wiele mniejszych ? Bo imo to jest tak - 50% to maszyna, 25% to konfiguracja serwera, a 25% to optymalizacja strony, wlaczenie keszowania niektorych fragmentow i tak dalej :(

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ma byc w zasadzie pod 1 serrwis ktory generuje spore obciazenie dla mysqla. Admin który to wykona już znaleziony :( Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×