Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eMartio

Serwerydedykowane.pl I Subdomeny

Polecane posty

Ostatnio zakupiłem serwer w firmie serwerydedykowane.pl, ale nie jestem z niego zadowolony. Otóż dowiedziałem się ostatnio, że nie mogę zakładać subdomen na konta WWW, które zakładam. Dla mnie to chore! Nie po to zapłaciłem 500 zł za 3 miesiące, aby postawić tam małą, zwykłą stronę WWW!

 

Czy to jest normalne, że kupując serwer dedykowany i przypisując do niego domenę, to nie można zakładać subdomen w tej domenie na zakładane konta WWW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Czy to jest normalne, że kupując serwer dedykowany i przypisując do niego domenę, to nie można zakładać subdomen w tej domenie na zakładane konta WWW?

 

Przeciez to Twoj dedyk, masz roota? To robisz co chcesz. Jezeli w regulaminie nie ma zastrzezen oczywiscie. Mniemam, ze regulamin wczesniej czytales dokladnie ?;)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że mam. Ale nie znam się za bardzo na obsłudzę serwerów. Dostałem info od osoby, która administruje nim, że nie można zakładać subdomen, bo domena ta jest przypisana do konkretnego konta na tym dedyku. Cokolwiek by to znacyzło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
No jasne, że mam. Ale nie znam się za bardzo na obsłudzę serwerów. Dostałem info od osoby, która administruje nim, że nie można zakładać subdomen, bo domena ta jest przypisana do konkretnego konta na tym dedyku. Cokolwiek by to znacyzło!

 

A Ty masz tam na pewno dedyka, VPSa, czy poprostu jakas wirtualke wieksza ?

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę poważniej porozmawiać z osobą która zajmuje się administracją za Ciebie, lub zmienić ją na kogoś bardziej kompetentnego.

 

Niezależnie czy masz serwer dedykowany, VPS czy choćby resellera możesz tworzyć subdomeny w swojej domenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego e-maila z tej firmy: "najprawdopodobniej żeby mógł pan popinać subdomeny, domena główna nie może być skonfigurowana na tym samym serwerze". Czy to prawda?

 

A Ty masz tam na pewno dedyka, VPSa, czy poprostu jakas wirtualke wieksza ?

pozdr.

 

Serwer dedykowany zakupiony na stronie SerweryDedykowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro masz roota to instalujesz sobie jakis serwer dns

podpinasz sobie tyle domen ile chcesz

i mozesz tworzyc takie wpisy jakie chcesz i ile chcesz do swoich domen

majac roota i domene mozesz przeciez samemu spokojnie wszystko robic

ale najwazniejsze jest to oddelegowanie domeny na twoj serwer dns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pan "eMartio" wykupil serwer dedykowany, bez zadnej administracji.

 

Szanowny Panie, to Pan jest administratorem swojego serwera, nie my!

My dostarczamy serwer, lacze i dbamy o poprawnosc dzialania uslugi w ramach

supportu!

To ze nasz technik pomogl Panu bezplatnie przy konfiguracji domen/subdomen jest tylko

i wylacznie uklonem z naszej strony w Pana kierunku.

 

Od nas otrzymuje Pan podstawowa wersje systemu operacyjnego wraz z dostepem do root-a.

Serwery ktore oferujemy w podstawowej ofercie sa oczywiscie serwerami unmanaged.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×