Skocz do zawartości
Konrad.K

Poszukiwany Serwer

Polecane posty

Witam,

 

Od jakiś 2 tyg rozglądam się za jakąś ciekawą ofertą serwera dedykowanego. Interesuje mnie jakieś w miare pewne miejsce, w którym mogę kupić serwer będąc polakiem bez zbędnych problemów itp itd.

 

Googlowałem, przeglądałem, i jakoś mało ciekawych ofert trafiło na mój ekran - dlatego też piszę ten temat bo wiem że szanowni WHT'owcy zawsze mają w rękawie jakieś ciekawe promocje w różnych miejscach :)

 

Nie do końca wiem czego oczekuje od tej maszyny, zależy mi na jak największym transferze miesięcznym, najlepiej z 1 GB ramu, dysk może być 80 GB - ale ogólnie jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

Limitem jest tu cena - za tą maszynę nie chciał bym płacić więcej niż 250 pln/mc.

 

Aha, no i jeszcze lokalizacja - jak narazie ciągle siedziałem w niemczech, ale nie miałem jeszcze przyjemności skorzystać z ofert zza oceanu itp.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hetzner.de - No tutaj wczoraj male problemy z RZ6/RZ7.

Kontroler RAID 10 Euro.

Mając kvm bez problemow zrobisz raida0 za friko. ;> (ew. raid1)

webperoni.de

o netdirekt nie wspominam (chyba masz jeszcze tam dedyka. :) )

Sprawdzone, dzialaja. ;>

 

Zza oceanem?

Nie mialem. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Webperoni. Mam tam 10 serverów, które świetnie działają, uptime łącz to 100%. Naprawde, super jakość. Ceny również przyzwoite, support via ticket odpowiadają po max 2h. Naprawde, tam można mieć swoje oczko w głowie ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doopy puretec.pl są dość tani, ja chyba się na nich zdecyduje :) webperoni.de widać że są pośrednikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Doopy puretec.pl są dość tani, ja chyba się na nich zdecyduje smile.gif webperoni.de widać że są pośrednikami.

yyy tak skleciles to zdanie, ze zrozumialem iz webperoni jest posrednikiem puretec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limitem jest tu cena - za tą maszynę nie chciał bym płacić więcej niż 250 pln/mc.

Ehh fujara czytaj ze zrozumieniem, maksymalnie 250 to sugeruje że brutto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMD Athlon 64 3000+

1GB RAM

80GB HDD

1000GB transferu

249zł netto

 

w razie pytan zapraszam na PW

Daj przykładowe IP..

 

W hetzner Amd 64 at.. 3700+ z 2x160gb SATA i 1gb ramu, 1tb traff za 40Euro/mies... (+setup ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki mały OT

 

W hetzner Amd 64 at.. 3700+ z 2x160gb SATA i 1gb ramu, 1tb traff za 40Euro/mies... (+setup ;>)

 

Bardzo często w propozycjach serwerów dedykowanych piszecie: "drogo, w firmie xxxx można mieć za xxx"

 

Fakt, tylko że większość firm to tylko pośrednicy, więc cieżko by mieli taniej, z większą ilością transferu itp.

 

Fujara przedstawił swoją ofertę czy drogą czy tanią to już niech klient sam oceni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mały OT

Bardzo często w propozycjach serwerów dedykowanych piszecie: "drogo, w firmie xxxx można mieć za xxx"

 

Fakt, tylko że większość firm to tylko pośrednicy, więc cieżko by mieli taniej, z większą ilością transferu itp.

 

Fujara przedstawił swoją ofertę czy drogą czy tanią to już niech klient sam oceni.

 

Pozdrawiam

Tak. ;>

Fujara o ile sie nie myle (chyba) posredniczy w dedykach z webperoni.

 

Jest to poprostu porownanie (hetzner rox) :-)

 

PS.

@Fujara - Nie macie już tej 'serwerowni'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobie sobie jeszcze niebawem małe porównanie tych ofert i zapewne coś wybiore - ciekawi mnie jednek jak jest z tymi serwerami zza oceanu, bo nie miałem jeszcze z nimi doczynienia.... Ktoś podzieli się wiedzą? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

a jak ma byc? jak ping nieprzeszkadza to jest ok. swietne ceny, swietny support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no właśnie - ping... No dobra nie będe kombinował - europa to europa ;) Jak by doszły jakieś ciekawe oferty to piszcie - jak nie to wybiore z tych propozycji co są. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×