Skocz do zawartości
Czoobek

Dziwny Problem Z Moim Serverem

Polecane posty

Nie mam pojecia. A przycinanie uploadu per user na tym serwerze masz zrobione ?

Bo DSL na 34 ludzi bez dobrego przycinania wyjscia musi dzialac tragicznie (jak wysycisz caly upload, a wysycic go jest cholernie latwo to pada na pysk rowniez caly download).

pozdr.

 

Wiem ze HTB bylo ustawione, czy dziala nie mam pojecia, ale w zasadzie w mojej sieci sa uzytkownicy onetu, maila i Gadu Gadu (wiec masz rozeznanie jacy to ludzie :( ). Jest jeden dziad co doi filmy jak porabany (poza mna rzecz jasna ;) ) ale latwo go namierzyc iptrafem. Wtedy tylko odpowiednia linijka w masq i przychodzi z piwem "bo mu net nie dziala".

A tak na powaznie, uplink mam 512 zaledwie wiec malo... Tak czy siak widac od razu jesli upload jest zarabany, chociazby po szybkosci ladowania sie stron...

Aha no i siec obciazona mam raczej wieczorami a nie w tej chwili. W tym momencie dl - po maxie, ul - 400 (wysylam testowo mp3 do niemiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze HTB bylo ustawione, czy dziala nie mam pojecia, ale w zasadzie w mojej sieci sa uzytkownicy onetu, maila i Gadu Gadu (wiec masz rozeznanie jacy to ludzie :) ). Jest jeden dziad co doi filmy jak porabany (poza mna rzecz jasna ;) ) ale latwo go namierzyc iptrafem. Wtedy tylko odpowiednia linijka w masq i przychodzi z piwem "bo mu net nie dziala".

A tak na powaznie, uplink mam 512 zaledwie wiec malo... Tak czy siak widac od razu jesli upload jest zarabany, chociazby po szybkosci ladowania sie stron...

Aha no i siec obciazona mam raczej wieczorami a nie w tej chwili. W tym momencie dl - po maxie, ul - 400 (wysylam testowo mp3 do niemiec)

 

 

Hmm ... chyba wszyscy sie zmyli.. No tak 17.00 koniec pracy? :( Mam nadzieje ze nie zapomnicie o moim klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ukradkiem podepne pod temat, ale prosze o ew rady na PW zeby nie smiecic w temacie. Mam sobie tak, NEO 640 (suxx) --> to wpięte do AP Siemens'a (dobry AP ;) ) 54 MBs, no i korzystają z tego hmm, 2-3 komputery. No i co jakies 30 minut, nieraz co godzine musze odwiezac polaczenie bo pada mi 80 % portow, np. nie dzialaja mi strony i email, a dziala ssh, gg, irc, i na przemian. Wtedy albo wchodze do konf. routera i odswiezam mu WAN, albo rozlaczam sie i lacze z siecią na komputerze... Trwa to już dośc długo ale nie miałem czasu zastanawiać się nad tym problemem a ten temat mnie poruszył :( Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( No coz chyba nic z tego nie bedzie... :) Kurcze moze ktos wie gdzie moge jeszcze zapytac o rozwiazanie mojej zagadki, bo juz mi sie pomysly koncza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tps-a(jeżeli masz u nich łacze) czy u nich nie ma jakiś problemów :)

 

 

Hehe oni zawsze maja gotowa odpowiedz na wszystko :) Jaka? Bardzo prosta :) Dzwonilem juz kilka razy i zawsze slyszalem jedno:

"Prosze zrestartowac modem"

 

No debile.

 

Inna sugestie poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×