Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil01

Błędne Obliczanie Transferu Przez Confixx-a

Polecane posty

Witams erdecznie mam swpory problem, posiadam VPS-a w server4you.de wraz z confixxem premium edition(częściowo spolszczony przez znajomego) otóz mam taki problem confixx błędne oblicza transfer. Obecnie pokazuje ze wszystkie konta wykorzystały tylko 20mb a że mam dość znaną gre przez przeglądarke(znajomego) to tego transferu ubyło już chyba z 4-5GB jak nie wiecej. Na dodatek confixx co 10 minut przymula mi VPS-a obliczając transfer i wtedy następuje chwilowy zwis apache i mysql.

 

 

dziękuje serdecznie i prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Po pierwsze confixx premium dobrze oblicza transfer, jest to transfer liczony z logow serwera apache. Po drugie defaultowo obliczany jets on raz na dobwe ok godziny 4 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego z kilku dni pokazuje mi ze zuzyłem az 20mb!!? i dlaczego co jakis czas serwer na chwilke zamula(load wzrasta) i za chwilke spowrotwem spada?

 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
dlaczego co jakis czas serwer na chwilke zamula(load wzrasta) i za chwilke spowrotwem spada
powodują to skrypty aktualizacyjne confixxa, właczane są i aktualizują

aktualne dane o np. domenach, aliasach e-mail'owych.

to dlaczego z kilku dni pokazuje mi ze zuzyłem az 20mb!!

a sprawdź jaką sumę pokazuje webalizer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

heh. jak mówiłem te dwa systemy czyli confixx i webalizer dane pobeirają z logów apache. Aktualizują się co dobę poczekaj ...

Doinstaluj sobie awstates jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w nocy nie wiem jakim cudem ale apache sam się wyłaczył około 0-3 w nocy a obciązenie było wtedy znikome, może wtedy te 2 systemu próbowały zaktualizować dane a im się to nie udało?

 

 

Pozdr.

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps jak na swoje parametry i cene sprawuje się wspaniale. Co do tgeo apache to tylko on się wyłaczył antywirus, antyspam,mail serwer, mysql i inne nie zostały tkniete działaly cały czas i dlatego to mie dziwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

z jakim blędem wylaczył się serwer apache ? (zobacz w error_log).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli apache nie wyłaczylo się rano, a w logach nic nie ma oto ostatnie logi sprzed wyłaczenia sie apache:

[Tue Sep 26 14:03:30 2006] [error] [client 83.11.61.**] File does not exist: /var/www/web/html/gfx/log_20.jpg, referer: http://www.*********.net/index.php

[Tue Sep 26 15:18:34 2006] [notice] caught SIGTERM, shutting down

 

 

 

Tylko jak zauwazyłem ze apache nie działa to weeszłem na szela i go zrestartowałem bo myślałem ze się zawiesił.

 

 

Pozdr.

Czekam na odpowiedz

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

hmm dawno temu mialem server na tzm sofcie ale sprobuj w pliku ustawien confixxa zmienic restart apache na "gracefull".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj takiego czegoś jak forum dyskusyjne swsoftu... na pewno znajdziesz tam porade/odpowiedź... Wystarczy chcieć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×