Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teelemi

Hosting z wysokim uptime

Polecane posty

Szukam serwera z wysokim uptime. Dotychczas jedynym żródłem informacji dla mnie o uptimach był ranking ISP, jednak na tym forum dowiedziałem się że nie jest on obiektywny. Czy jest jakaś alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ufasz rankingom uptime, musisz sugerować się tym, co obiecuje hostingodawca :)

Ranking ISP na wht.pl, nawet, jeśli tylko częściowo poprawnie działa, powinien stanowić pewien punkt oparcia przy wyborze dostawcy hostngu.

Z polskich firm, w moim osobistym odczuciu (muszę się na tym opierać, skoro rankingi odpadają :) ), wysoki uptime oferuje m.in. Home.pl, 2be.pl... Z autopsji mogę podać również przykład tańszej alternatywy - Webd.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufałbym rankingom uptime wtedy, gdyby monitorowane były wszystkie serwery danego usługodawcy oraz w krótkich odstępach czasu (minimum 5 min).

Szukam serwera do 100zł/rok więc 2be.pl i home.pl odpada. Zastanawiam się na razie nad activ.pl, ale mam jeszcze trochę czasu więc rozglądam się wśród ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze najwazniejsza rzecza w hostingu jest support, ktory szybko odpowiada.

niestety u nas z tym krucho, co mnie strasznie denerwuje.

Dobra sonda jest zadanie kilku wstepnych pytan i przekonanie sie jak szybko na te pytania odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×