Skocz do zawartości

Historia edycji

spzoo

spzoo

Cześć,


na sprzedaż mam działający moduł nask  do WHMCS'a od ~2013r wraz z późniejszymi jego aktualizacjami i zmianami.

Standardowo dodatek realizuje zadania:
- Transfer domen (klient/admin)
- Transfer domen wygasłych (admin, ręcznie z poziomu admina po wcześniejszym kontakcie klienta z bok)
- Odnowienie domen od 1-10 lat (klient/admin)
- Modyfikowanie danych kontaktowych domeny (klient/admin)
- Pobieranie kodu authinfo przez klienta w panelu (klient/admin)
- Zmiana hasła w rejestrze nask (admin)
- Wysłanie ponowne na maila klienta potwierdzenie transferu domeny (admin)
- Zmiana typu kontaktu (admin)
- dnssec z poziomu klienta
itd.
 

Na ten moment cena dla 5 pierwszych 3000zł netto / licencja, promocja ważna tylko do 20.06.2023r.
Później 5000zł netto / szt

Wydanie gotowego modułu dla pierwszych 5 klientów do terminu 30.07.2023r. (czas na przygotowanie wszystkiego w formie sprzedaży i instrukcji instalacji)

Dożywotnia licencja do 3 instancji WHMCS. (Potrzebujesz więcej? Napisz/zadzwoń).
Nieszyfrowany kod źródłowy
Brak wbudowanej weryfikacji licencji

Jeżeli będzie zainteresowanie większe owym modułem jestem w stanie zapewnić wsparcie techniczne i aktualizacje w przyszłości np w cenie 300zł netto /6mc lub 500zł netto / 12mc.


W tej cenie klient musi również wykonać na własną rękę testy produkcyjne aby przejść dalej na produkcje oraz instalacje modułu wraz z certyfikatami NASK na swoich serwerach.
Jeżeli chcesz to możemy ową procedurę wykonać promocyjnie dla tych 5 osób w cenie 700zł netto / licencja.

FV 23%



Zainteresowanych zapraszam na PW.
Telefon podam w PW jeżeli ktoś będzie zainteresowany porozmawiać.

 

spzoo

spzoo

Cześć,


na sprzedaż mam działający moduł nask  do WHMCS'a od ~2013r wraz z późniejszymi jego aktualizacjami i zmianami.

Standardowo dodatek realizuje zadania:
- Transfer domen (klient/admin)
- Transfer domen wygasłych (admin, ręcznie z poziomu admina po wcześniejszym kontakcie klienta z bok)
- Odnowienie domen od 1-10 lat (klient/admin)
- Modyfikowanie danych kontaktowych domeny (klient/admin)
- Pobieranie kodu authinfo przez klienta w panelu (klient/admin)
- Zmiana hasła w rejestrze nask (admin)
- Wysłanie ponowne na maila klienta potwierdzenie transferu domeny (admin)
- Zmiana typu kontaktu (admin)
- dnssec z poziomu klienta
itd.
 

Na ten moment cena dla 5 pierwszych 3000zł netto / licencja, promocja ważna tylko do 20.06.2023r.
Później 5000zł netto / szt

Dożywotnia licencja do 3 instancji WHMCS. (Potrzebujesz więcej? Napisz/zadzwoń).
Nieszyfrowany kod źródłowy
Brak wbudowanej weryfikacji licencji

Jeżeli będzie zainteresowanie większe owym modułem jestem w stanie zapewnić wsparcie techniczne i aktualizacje w przyszłości np w cenie 300zł netto /6mc lub 500zł netto / 12mc.


W tej cenie klient musi również wykonać na własną rękę testy produkcyjne aby przejść dalej na produkcje oraz instalacje modułu wraz z certyfikatami NASK na swoich serwerach.
Jeżeli chcesz to możemy ową procedurę wykonać promocyjnie dla tych 5 osób w cenie 700zł netto / licencja.

FV 23%



Zainteresowanych zapraszam na PW.
Telefon podam w PW jeżeli ktoś będzie zainteresowany porozmawiać.

 

×