Skocz do zawartości
morgwai

[opinie] hostido.pl

Polecane posty

hostido.pl to w miarę nowa firma na rynku hostingowym stworzone przez oryginalnego założyciela hekko. Oferta wygląda ciekawie - ktoś może podzielić się wrażeniami z jakości usług?

Dzięki!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś pracującego w Hostido, jest to "Bartosz Brown" - osoba która zaistniała w sieci dopiero w momencie POWSTANIA HOSTIDO, nigdzie nie ma śladu na temat tego Pana, nawet konto na facebooku ma pierwszą aktywność kiedy hostido powstało.

A więc - Panie Bartoszu... Jak to jest, że próbujecie oszukiwać klientów i wymuszać dane dostępowe do panelu administratora skryptu który ma zainstalowany? 

image.png.7966c2dd0bc88fc9de859d6feb40a670.png

 

Jak to jest, że zachowuje się Pan jak buc i jak to jest, że pracuje Pan na zasadzie Bartosz <-> Klient?

image.png.a302de51fd01e26fc1c910d6f7a8c828.pngimage.png.17f33e8948ee901564ac5c4c482807b0.png

Jak to jest, że próbował Pan wymusić na mnie podanie danych dostępowych do panelu administratora forum - poprzez wprowadzanie mnie w błąd i spowodowanie szkody (kupiłem usługę X z której zabrano Y celowo)?

 

image.png.ae60de934e8ada1be3e1dd9209c4d889.png

Tak jak napisałem, początkowo myślałem, że to jakiś błąd który pojawił się u Państwa  samoistnie - teraz już wiem, że było to celowe działanie.

image.png.1d6cfad993955cd540f3e11903995b21.png

Jak to jest proszę Pana, że po zgłoszeniu drogą oficjalną i poinformowaniu, że sprawa zostanie zgłoszona do UoKiK i nie tylko -  wszystko zaczeło działać? 

image.png.d6567663bbac9669594d77602f5f9002.png

 

Sprawa zostanie zostanie zgłoszona w odpowiednie miejsca - a sama rozmowa będzie jednym z dowodów i zostanie zabezpiecozna notarialnie.

 

Jak to jest z tym hostido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×