Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

kiedys bawilem sie w budowanie prostych stronek lub serwerow starszych gierek

i tak z braku laku postanowilem ze zrobie strone, bloga, np wordpress o jakiejs tematyce dobrze wycelowanej.

i ogarniam w miare pierwsze kroki, vps, ochrona, optymalizacja, zaprzyjaznienie z googlem rowniez..

lecz chciałbym w domowym zaciszu nauczyc sie troszke wiecej, jesli ktos moglby mnie pokierowac lub podpowiedziec czego dokladnie w tych czasach sie uczyc

to co wiem, w sumie zapamietalem z poradnikow, wiec jestem takim troche samo-tłukiem (hehe)

jesli mozecie wstawcie linki do poradnikow, lub po prostu do ksiazek ktore warto zamowic by cos wiedziec, i zrozumiec a nie wbijac na pamiec...

nastepne pytanie jest takie, czy na stronach da sie dorobic? nigdy nie patrzylem na to z takiego punktu widzenia, robilem bo mi sie nudzilo, dodawalem posty, po jakims czasie usuwalem, bo mi sie nudzilo i na nowo..

ale od 2 lat mialem taki krach troche w glowie i czas sie zajac czyms co lubie, nie tylko praca wiecie jak to jest

czekam na podpowiedzi :D dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę nie rozumiem, czemu chcesz wordpressa na początku wpakowac na vps, bawiąc się samemu jego zabezpieczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×