Skocz do zawartości
Ved

Zmiana hostingu po 7 latach, co polecacie?

Polecane posty

Witam. Po 7 latach w linuxpl teraz już cyber_folks zdecydowałem zmienić usługodawce, co polecacie w relacji cena/jakość? Mam 5 stron do przeniesienia, nic  wielkiego typowe "wizytówki", jakieś małe "portfolia" ze zdjęciami. Kolega polecał mi hitme i atthost, ale od 7 lat nie śledze tematu więc tego drugiego nawet nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z oferty nazwa.pl. Czytając Twoje wymagania mogę zaproponować Ci serwer CloudHosting Start w cenie 100 zł netto / rok (promocja w pierwszym roku, a po pierwszym roku 200 zł netto / rok). Usługi nazwa.pl świadczone są w technologii cloudhostingu, której nie oferuje żadna inna firma w Polsce. Przewaga cloudhostingu na standardowym hostingiem (tym "tradycyjnym", z którego dotychczas korzystałeś, lub który oferują wymienione przez Ciebie firmy) to przede wszystkim większa szybkość działania, skalowalność zasobów oraz reakcje na awarie w ułamkach sekund. Trochę informacji na temat samej technologii przeczytasz na stronie https://www.nazwa.pl/cloudhosting/

Serwer CloudHosting Start jaki Tobie proponuję ma pojemność 100 GB.

Wspomnę tylko, że wszystkie serwery hostingowe w nazwa.pl chronione są zabezpieczeniami anty-DDoS, IPS i WAF, które skutecznie filtrują cały "niepożądany" ruch, jaki mógłby być kierowany do Twoich stron WWW. 

Przenosząc strony do nazwa.pl - cały proces migracji wykonamy za Ciebie. Możesz zdecydować o tym już podczas zakupu serwera. Migrację wykonuje nasz zespół administratorów, w terminie, który jest z Tobą uzgadniany (na ogół robimy to w nocy, aby zminimalizować jakieś przerwy w działaniu Twoich stron). 

Jeżeli zdecydowałbyś się na usługę nazwa.pl, przesyłam Tobie specjalny kod rabatowy, który pozwoli na obniżenie kosztu usługi w pierwszym roku o dodatkowe 20%:
pe63-2792-2945

Zachęcam też do transferu domen do nazwa.pl, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z pakietu "Bezpieczna domena", w skład którego wchodzą usługi takie jak zabezpieczenie DNSSEC (uniemożliwia wykorzystanie domeny przez cyberprzestępców), technologia Anycast (przyspiesza działanie Twojej strony WWW), certyfikat SSL (z gwarancjami), automatycznie konfigurowane zabezpieczenia SPF, DKIM i DMARC (zabezpieczają pocztę elektroniczną przed podszywaniem się pod Ciebie).

Gdybyś miał jakieś pytania w odniesieniu do usług nazwa.pl - zapraszam do kontaktu również przez priv!

Edytowano przez cloudman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku nazwa.pl masz aż 30 dni na bezpłatne testy.

W tym czasie sprawdzisz, czy usługa spełnia Twoje oczekiwania, a jeżeli czegoś w niej zabraknie - to po prostu, nie ponosząc żadnego kosztu, nie wykupisz tej usługi. 30 dni to dość dużo czasu na sprawdzenie działania hostingu i wyrobienie sobie zdania na jego temat.

Może masz jakieś pytania związane z naszą ofertą? Chętnie na nie odpowiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2020 o 17:52, p605 napisał:

Nie musze czytać :P , home, nazwa itp. to wdł. mnie hostingi dla naiwnych :), wracając do tematu wybierałem pomiędzy HitMe, LH i AttHost, ostatecznie dałem szanse atthost, zobaczymy po roku, temat do zamknięcia. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeniosłem się do Hitme jak jeszcze linuxpl był ,a nie cyberfolks. Nie żałuję, do dziś jestem bardzo zadowolony i polecam. Zrobią też w cenie migrację.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem 2 informacje od HItMe . Ciężko w nie uwierzyć ale mam je na piśmie....  Mam zwykły hosting u nich dla jednej strony.   Wystąpiły problemy i okazało się że nie ma backupów starszych niż tydzień ... Chciałem sprawdzić wielkości plików w DirectAdmin i usłyszałem że zliczanie rozmiaru ( pokazywanie rozmiaru) JEST wyłączone cyt "ze względu na duże obciązenie całego serwera"  Ale to nie chodzi o naszą stronę na której ruch jest szczątkowy ( 1 zamówienie dziennie) PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nazwa.pl możesz przeprowadzić dowolne operacje na plikach, w tym np. zliczenie ich rozmiaru, korzystając  z SSH. Sprawdź, czy na Twoim hostingu działa SSH i skorzystaj po prostu z polecenia:

du -Sk

które w wykonane w wybranym katalogu pokaże Ci rozmiar plików jakie się w nim znajdują (i w podkatalogach tego katalogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×