Skocz do zawartości
miknet

[Zlecę/Stała współpraca] Administrowanie serwerami opartymi o Debian GNU/Linux

Polecane posty

Dzień dobry,

Szukam osoby, która zajmuje się administrowaniem serwerów opartych o Debian GNU/Linux, a która również potrafiłaby pisać skrypty w bashu.

Interesuje mnie nawiązanie stałej współpracy. Rozliczenie: faktura VAT, umowa o dzieło/zlecenie

Wszelkie szczegóły umówione będą prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×