Skocz do zawartości

miknet

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O miknet

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Dzień dobry, Szukam osoby z min. 5-letnim doświadczeniem, która zajmuje się administrowaniem serwerów opartych o Debian GNU/Linux, a która również potrafiłaby pisać skrypty w bashu. Interesuje mnie nawiązanie stałej współpracy w godzinach "dziennych" z osobą dla której terminowość, jak również jakość wykonanej pracy ma znaczenie. W zgłoszeniu proszę napisać kilka słów o sobie oraz podać e-mail i telefon kontaktowy. Rozliczenie: faktura VAT, umowa o dzieło/zlecenie
 2. Dzień dobry, Szukam osoby, która zajmuje się administrowaniem serwerów opartych o Debian GNU/Linux, a która również potrafiłaby pisać skrypty w bashu. Interesuje mnie nawiązanie stałej współpracy. Rozliczenie: faktura VAT, umowa o dzieło/zlecenie Wszelkie szczegóły umówione będą prywatnie.
 3. Dzień dobry, Szukam osoby bądź firmy, która zajmuje się administrowaniem serwerów opartych o Debian GNU/Linux, która również potrafiłaby pisać *skrypty w bashu*. Chętnie kontakt osobisty na terenie Warszawy bądź całej Polski północno-wschodniej. Interesuje mnie nawiązanie stałej współpracy. Rozliczenie: faktura VAT, umowa o dzieło/zlecenie Wszelkie szczegóły umówione będą prywatnie.
 4. Szukam kontaktu do administratora serwerów opartych o Debian GNU/Linux, który również potrafiłby pisać *skrypty w bashu*. Chętnie kontakt osobisty na terenie Warszawy bądź całej Polski północno-wschodniej. Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany, dokładny opis skryptu wyślę mailowo lub poprzez wiadomość prywatną.
×