Skocz do zawartości
muchomor

[Zlecę] Instalacja roundcube na vps

Polecane posty

Witam szukam osoby która za niską kwotę zainstaluje mi na serwerze vps roundcube bo ja się osobiście poddaje. Spędziłem całą noc i zawsze jest z tym programem problem, kilka razy w życiu udało mi się to zainstalować ale jak potem powtarzam czynności to nagle z kosmosu pojawiają się nowe błędy/problemy. Co jest nie tak z tym? Nie rozumiem zupełnie, potrzebuję zainstalowac ten program jedynie na kilka dni + nie chce żadnego hostingu ponieważ hosting ma limity których ja nie mogę mieć. Potrzebuje używać tego programu w 100% z uprawnieniami

Nie wiem jaką cenę mogę zaoferować ale dogadamy się w prywatnej wiadomości, bądź napisz mi od razu ile wymagasz za taką czynność. Ja osobiście celuje w hmm. 15/20 złoty?

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2020 o 19:27, atmosfera napisał:

20 złotych za postawienie całego serwera pocztowego? xD

www.vestacp.com

A ile ty niby chcesz? Skoro potrzebuje to na kilka dni, NIE CHCE CAŁEGO SERWERA POCZTOWEGO :)

Dnia 28.07.2020 o 21:37, szuwarek-mini napisał:

Jaki kurs na polską walutę?

Chyba, że popełniłeś błąd i myślałeś o 15/20 złotych.. to nierealne.

Co nie realne? Albo wy nie rozumiecie tego co potrzebuję albo myślicie że chce jakiś mega duży hosting robić. Potrzebuje zwykłej standardowej instalacji typu APT-GET INSTALL ROUNDCUBE

 

Proszę bardzo cały poradnik: https://www.rosehosting.com/blog/how-to-install-roundcube-webmail-on-debian-9/

Rzecz w tym że mi nigdy nie chce śmigać, zawsze mam errory więc szukam ludzi którzy te errory naprawią.

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli chcesz zainstalować roundcube musisz mieć serwer pocztowy, 15-20 zł za kilka godzin pracy (bo to nie jest tylko apt-get ale także konfiguracja w plikach) nie jest opłacalne. 

Dałem Ci link do VestaCP, zainstaluj :)

Zacznij szanować pracę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×