Skocz do zawartości
gracz0

odziellny ekran, oddzielne zasoby

Polecane posty

Odrazu mówie nie chodzi mi o rentowność i opłacalność  takiego projektu, gdyż prąd kable itp rzeczy mam po cenach tzw hurtowych.  Wiec przejdzmy do rzeczy.

w sieci posiadam prywanty serwer  , tzw chmure, serwer www, ftp itc itp, i   siedzac na urlopie zrodzil mi sie pewien projekt.

Mam 1 komputer/ serwer , specialnie  tak nazywam rzecz ( pomijajac inne komputery i laptopy w domu itp )  bym chcial udostepnic  pewną cześc zasobów  po tak zwany virtualny  komputer tzw vps.

O ile VPS , czyli zainstalowanie widnowsa na windowsie przez wbudowany hyper v  , ( windows 10 pro )  zalozylem wszytko dziala , chcialbym udostepnic czesć zasobów pod inny monitor.

 

Ogólnie sytuacja polega na tym że mając 1 stacje bazową  chce udostepnić cześć zasobów pod inny monitor . Dokladnie to bardziej rozwiazanie typu biurowe yt, jakas tv online itp zero gier.  

Wiem ze moge zrobić VPS, nawet to zrobilem podlczylem byle jakiego boxa z androidem emulowalem ekran, lecz jakosc viedeo daje duzo do zyczenia. Prawdopodobnie jest to spowodowane niewydolnoscia boxa np yt 480 p max.

I tak pomysalem czy istnieje mozliwosc np wasadzenia dodatkowej karty graficznej , tzw sredniaka i udostepnienie  wydzielonych zasobow stacji plus dana kart graficzna , i pociagnecie tego wszystkiego kablem np hdmi do  oddzielnego monitora. ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak nie zadziała. 

Wg tego co chcesz to wirtualna maszyna z RDP i  thin client do tego 2 monitora, dobrze by było po kablu.
 

Edytowano przez skyref (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×