Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
{VeTeR}

Przestrzen

Polecane posty

Witam

 

mam zapytanie czy znajde hosting samej przestrzeni dyskowej z wysokim limitem transferu ( bez mysql php itp) ? tak abym do istniejacej juz strony mogl jedynie podczepiac linki do downloadu. orientacyjnie - wielkosc przestrzeni 4-10gb

limit 1gb przestrzeni /10gb lub wiecej transferu.

 

dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1gb powierzchni i 10gb transferu to nie duzo kupisz takie konto w kilku firmach za około 100zł. Myślę że nie warto szukać bez php itp próbując oszczedzić 5zł , nie wiadomo co kiedy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o porporcje 1 do 10 :)

 

np 4gb przestrzeni / min 40gb limit

np 2gb / min 20gb limit cos w ten desen

 

hosting na stronke juz mam :)

 

dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę ma Insane. Ewentualnie możesz wykupić konto w jakimś amerykańskim hostingu typu GoDaddy czy DreamHost: oferują mnóstwo przestrzeni i astronomiczne ilości transferu. Na stronę bym raczej tego nie polecał, ale jako konto pod download czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką ofertę ma Insane. Ewentualnie możesz wykupić konto w jakimś amerykańskim hostingu typu GoDaddy czy DreamHost: oferują mnóstwo przestrzeni i astronomiczne ilości transferu. Na stronę bym raczej tego nie polecał, ale jako konto pod download czemu nie.

 

Juz chyba nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką ofertę ma Insane. Ewentualnie możesz wykupić konto w jakimś amerykańskim hostingu typu GoDaddy czy DreamHost: oferują mnóstwo przestrzeni i astronomiczne ilości transferu. Na stronę bym raczej tego nie polecał, ale jako konto pod download czemu nie.

W zasadzie miało, chociaz możliwe, ze jeszcze wróci. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć indywidualne konto tego typu, szczególnie gdy chodzi o przestrzeń kilku GB. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zachęcam do kontaktu insane@insane.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba nie maja...

 

Przed napisaniem odpowiedzi sprawdziłem i jeszcze była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×