Skocz do zawartości
jedziemyjedziemy

Wielojęzyczne forum dyskusyjne, jaki skrypt?

Polecane posty

Cześć!

 

Planuję przemigrować moje forum na nowy engine, chciałbym, żeby nowe forum obsługiwało tłumaczenia m.in. postów. Zamierzam tłumaczyć manualnie, ale rozwiązania korzystające np. z API Google Translate też będą ok.

 

Czy ktoś robił rozeznanie w skryptach forum pod tym względem i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Drupalu można stworzyć niemal wszystko, ale on wymaga już jakiegoś doświadczenia. To nie jest raczej CMS dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×