Skocz do zawartości

IdeoForce

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O IdeoForce

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.ideoforce.pl/

Informacje profilowe

 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  it, reklama w sieci, pozycjonowanie, social media, google ads, marketing
 1. korzystanie z firm pozycjonujacych

  Z usług firmy pozycjonującej jak najbardziej warto korzystać, jednak wiele zależy od tego co to za firma i w jaki sposób chce dla Ciebie pracować. Zanim podejmiesz decyzję o nawiązaniu współpracy z konkretną firmą/agencją marketingową warto, abyś dokonał małego researchu i sprawdził kilka istotnych aspektów: wybór strategii działania, jaką oferuje firma, proponowaną cenę, portfolio/opinie Klientów oraz warunki współpracy i sposób rozliczania się z agencją. Po nawiązaniu współpracy warto pamiętać, że efektów nie należy spodziewać się w początkowym okresie. Na efekty audytu SEO należy trochę poczekać, gdyż to proces, który może potrwać nawet kilka miesięcy
 2. Wielojęzyczne forum dyskusyjne, jaki skrypt?

  Na Drupalu można stworzyć niemal wszystko, ale on wymaga już jakiegoś doświadczenia. To nie jest raczej CMS dla początkujących.
 3. Strona www do oceny

  Strona pod względem designu raczej przeciętna, pod względem contentu - dużo go ale ilość nie idzie raczej w parze z jakością. Grunt, żeby było unikalnie może jakieś dodatkowe podstrony? Katalog pomysłów, słowniczek, podstrony na określone miasta typu "gdzie najlepiej zabrać dziewczynę na randkę". To już się łapie pod pozycjonowanie lokalne nawet. Z pewnością złapiesz trochę ruchu z takich fraz, wszyscy teraz tak robią, np. https://www.ideoforce.pl/pozycjonowanie-wroclaw
 4. Linki krótkie czy długie

  Dokładnie, poprzednia forma budowania URL była o wiele lepsza niż obecna.
 5. Oczywiście, że może. Kwestia indeksacji. Trudno jest jednak oczekiwać jakichkolwiek efektów przy tak mocnej konkurencji, którą mamy w większości branż. Optymalizacja pod konkretne frazy przynajmniej w najmniejszym stopniu powinna nam znacznie pomóc.
 6. Strona, która wcześniej miała zaindeksowaną treść teraz jest wypierana przez kopię? Ktoś musiał się postarać z optymalizacją albo linkowaniem. Ciężka sprawa, powinieneś to zgłosić. Może uda się w ten sposób rozwiązać ten problem.
 7. Zerknij na nasze strony, np https://www.ideoforce.pl/pozycjonowanie-kielce, które zostały bardzo dobrze zoptymalizowane pod frazy lokalne. Prowadząc swój biznes warto próbować reklamować się w ten właśnie sposób. Często przynosi on bardzo duże korzyści dla całego serwisu.
 8. Jak widać na tym przykładzie https://www.ideoforce.pl/pozycjonowanie-wroclaw warto pozycjonować się na frazy lokalne. Można w ten sposób ściągnąć na stronę trochę ruchu i przy okazji zainteresować swoją ofertą potencjalnych klientów.
 9. wpływ linków na SEO

  To prawda. Wszystko zależy od stron, z których pochodzą linki. Ważna jest również pokrewna tematyka czy w wypadku pozycjonowania lokalnego odnośniki pochodzące z lokalnych portali. Ogólnie link building to skomplikowana sztuka i warto robić wszystko by struktura linków była jak najbardziej naturalna.
 10. Blogi o pozycjonowaniu?

  Najlepsza wiedza to taka, którą zdobywa się poprzez własne doświadczenia! Warto zatem testować "na sobie" tipy i porady, o których się czyta artykuły w sieci. Tylko wtedy będziemy pewni, że to faktycznie pomoże i będziemy mogli to z pewnością wdrażać u swoich klientów.
 11. Tak do końca nie zostało to określono. Ciężko jest powiedzieć jak algorytm poznaje linki spamerskie, które mogą mieć negatywny wpływ na ranking. A co do pytań na ten temat można pójść o krok dalej w jaki sposób (i czy) Google rozpoznaje linki dodawane przez specjalistów SEO i jaki wpływ na ostateczne wyniki strony ma linkowanie. Pytań jest baardzo wiele
 12. Oczywiście, że nie jest proste. Wymaga możliwości testowania, wiedzy z zakresu projektowania i tworzenia stron itp. Dobry pozycjoner musi mieć doświadczenie i wiedzę, które wykorzystuje w praktyce realizując kampanie. Warto również powiedzieć, że działania SEO są nieco różne w zależności od branży w obrębie której się poruszamy, jak i rodzaju strony, którą pozycjonujemy.
 13. Koszt pozycjonowania

  Wycena działań z zakresu SEO jest trudna. Trzeba brać pod uwagę oczekiwania klienta, konkurencję, branżę i wiele innych aspektów. Warto też pamiętać, że nie zawsze nieco niższy budżet musi oznaczać gorszą obsługę czy "okrojone działania".
 14. Koszt pozycjonowania

  Koszty pozycjonowania zależne są od wielu czynników, które co prawda są brane pod uwagę w przypadku każdej wyceny, jednakże i tak każdy z klientów otrzymać może zupełnie inne ceny, gdyż jeden klient będzie chciał się rozliczać za osiągnięty przez agencję efekt, a inny w formie abonamentu miesięcznego. Nie da się więc wycenić konkretnie ile kosztować będzie pozycjonowanie nie mając konkretnego przykładu. Każdy klient wymaga co innego, dlatego działania w sieci muszą zostać pod niego dopasowane - a co za tym idzie stawka miesięczna również. Najważniejsze jest jednak uzgodnić wszelkie aspekty tak, by zarówno klient jak i agencja były zadowolone - przecież o to w tym wszystkim chodzi.
×