Skocz do zawartości
kafcjel

Administrowanie / zarządzanie serwerami Linux - chętnie przyjmę nowe zlecenia!

Polecane posty

Witam,

chętnie przyjmę nowe zlecenia w zakresie administrowania / zarządzania serwerami, infrastrukturą opartą na systemach operacyjnych Linux. 

Coś więcej o sobie:

Pracuję zdalnie jako administrator linux od ponad 10 lat. Obecnie zarządzam kilkudziesięcioma stacjami roboczymi, lecz z uwagi na wolny czas podejmę się nowych zleceń. Prowadzę kilka mniejszych / większych projektów portali internetowych, sklepów internetowych, środowisk pod serwery gier. Każdy z projektów ma wdrożony system monitoringu m.in. Nagios / Zabbix / Prometheus / Grafana oraz systemy kopii zapasowych. 

Przyjmę zlecenia kontynuowania prowadzenia infrastruktury lub budowania jej na nowo.

W razie zainteresowania moją ofertą, proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×