Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Domeny.pl

Polecane posty

W najbliższym czasie zamierzam wykupić takie dobrodziejstwo społeczeństwa :angry:

 

Tylo gdzie najtaniej i najlepiej ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ile firm tyle cen. Ja nie chcąc spamowac forum zapraszam na witrynę z linku w stopce. Dodam, że do wszystkich zkaupionych domen dodajemy obecnie 50 zł na reklamę w Onet.pl

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

59zł (+VAT) niestety nie jest najniższą kwotą jaką widziałem :)

 

Na pewno racją jest, że ile film, tyle cen... ale czasami zdarzają się promocje w firmach. Jakiś miesiąc temu widziałem domenę PL w super promocyjnej cenie, ale nie pamietam adresu teraz :) dlatego zwróciłem się z taką prośbą do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj takich firm ile kosztuje odnowienie po roku "domeny w promocji" :)

I zapytaj czy mozesz przed upływem roku wytransferowac domene od nich nie ponosząc kar umownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem są robione promocje że u wszystkich można kupić domenę za połowę normalnej ceny. Natomiast te oferty typu 45 zł (w AZ.pl całe lato i teraz) to tylko firmy oferują po kosztach rejestracji, byleby przyciągnąć klienta, zarobiają natomiast na przedłużeniu domen.

 

W różnych firmach koszty przedłużenia są różne zazwyczaj w granicach 70 - 90 + VAT i na to trzeba też zwrócić uwagę.

 

Czasem zdarzają się jednak promocje jak na przykład tą wiosną kiedy wszyscy oferowali domeny .PL po dwadzieścia kilka złotych... Wówczas gdy to to NASK (firma skarbu państwa opiekująca się polskim Netem) jest ich organizatorem

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem się już przekonać o tych chwytach marketingowych na "domenę w promocji"!

 

Kupiłem we werześniu 2005 domenę blueman.pl w home.pl za rewelacyjną cenę 47zł... a po roku okazało się, że właściwie muszę przedłużyć u nich domenę, bo nie opłaca mi się ponosić "kary", itp. Straciłem na tym więc jakieś 30zł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pilnować, co się czyta ( regulamin ) ... a nie potem się żalić ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
59zł (+VAT) niestety nie jest najniższą kwotą jaką widziałem

 

ale niestety dobre firmy takie jak home.pl, nazwa.pl, 2be.pl, iq.pl - maja takie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oczywiście, jesli kupujesz domenę poniżej kosztów jej zakupu przez dostawcę, to chce on później zarobić - stąd jego oczekiwanie do choćby jednego odnowienia w swojej firmie. Ekonomia.

 

Natomiast w przypadku cen dużo niższych, gdzie inwestycja dostawcy jest jeszcze większa (rzeczone 45 zł) często regulaminy zawierają cyrografy - nakladające kary w razie odejścia w ciągu 2-3 lat.

 

Ceny promocyjne, jak w każdej innej działalności wiążą się z pewnym zobowiązaniem, ważne by mieć ich świadomość i pewność wyboru.

 

Udanego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×