Skocz do zawartości

Historia edycji

Damiansuper

Damiansuper

59 minut temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez: minsthost.pl i biznes-host.pl, następnie doszło do "przejęcia firm" przez hekko.pl. Serwer był przeznaczony pod projekt, który niestety upadł (rozpad ekipy). Nie planuję tworzenia nowych projektów więc vps, stoi już od jakiegoś czasu nieużywany(jestem skory do negocjacji).

Jeżeli jesteś zainteresowany, to chętnie mogę udostępnić zdalny pulpit.

Damiansuper

Damiansuper

41 minut temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez: minsthost.pl i biznes-host.pl, następnie doszło do "przejęcia firm" przez hekko.pl. Serwer był przeznaczony pod projekt, który niestety upadł (rozpad ekipy). Nie planuję tworzenia nowych projektów więc vps, stoi już od jakiegoś czasu nieużywany(jestem skory do negocjacji).

Damiansuper

Damiansuper

26 minut temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez firmę minsthost.pl, następnie doszło do "przejęcia firmy" przez hekko.pl. Serwer był przeznaczony pod projekt, który niestety upadł (rozpad ekipy). Nie planuję tworzenia nowych projektów więc vps, stoi już od jakiegoś czasu nieużywany(jestem skory do negocjacji).

Damiansuper

Damiansuper

22 minuty temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez firmę minsthost.pl i biznes-host.pl, następnie doszło do "przejęcia" firm przez hekko.pl.

Damiansuper

Damiansuper

18 minut temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez firmę minsthost.pl, następnie doszło do "przejęcia firmy" przez hekko.pl. Jeżeli jesteś zainteresowany chętnie mogę udostępnić zdalny pulpit w celu udowodnienia.

Damiansuper

Damiansuper

17 minut temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez firmę minsthost.pl i biznes-host.pl, następnie doszło do "przejęcia firm" przez hekko.pl.

Damiansuper

Damiansuper

15 minut temu, AlfaCode napisał:

Można wiedzieć jakim cudem posiadasz serwer opłacony na ok.8000dni?

Serwer kupiłem jakieś 3-4 lata temu. Aktualnie nie ma już tej oferty. Serwer wcześniej był "hostowany" przez firmę minsthost.pl, następnie doszło do "przejęcia firmy" przez hekko.pl.

×