Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Przejdź W Nadprzestrzeń

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Interia.pl ostatnio mocno promuje swoje konta o "niegraniczonej przestrzeni".

Ciekawa zagrywka i jak zwykle "unlimited" przyciągnie wielu chętnych, limitem bardzo utrudniającym wykorzystanie (zapchanie) konta to maksymalna wielkość jednej wiadomości (20MB).

 

Teraz tylko czekać, aż pojawią się serwery wirtualne o "nieograniczonej przestrzeni" w wykonaniu największych firm czy portali co będzie dużym ciosem dla branży.

 

Troszke pesymizmu z rana <_<

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co by nie mowic

przez prawie 3 lata korzystania z konta na strefa.pl nie mialem NIGDY zastrzezen co do jego dzialania, jesli urzymaja ten poziom to niech sobie nawet i unlimited^2 konta promuja <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firmy majace portale typu interia.pl, badz firmy o uznanej marce czyli np Polski lider www.k2.pl moga sobie pozwolic na tego typu zagrywki, bo maja inna strukture klientow, w powaznej firmie hostuja sie przewaznie inne firmy i danie im wiecej miejsca na hdd nie przyczyni sie zapewne na rzeczywisty wzrost zuzycia przestrzeni hdd, podczac, gdy w tanim hostingu, konta typu no-limit bylyby od razu wykorzystywane do granic mozliwosci.

Wniosek jest prosty, tani klienci nie dosc, ze placa grosze to jeszcze maja wymagania kosmiczne, a majetniejsi klienci placa korzystniej a wymagania maja mniejsze, gdyz hosting nie jest ich hobby, tylko jedna z malych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek jest prosty, tani klienci nie dosc, ze placa grosze to jeszcze maja wymagania kosmiczne, a majetniejsi klienci placa korzystniej a wymagania maja mniejsze, gdyz hosting nie jest ich hobby, tylko jedna z malych potrzeb.

Święta prawda <_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tego zdania ile się płaci tyle się wymaga. Ja za wiele od swojego hostingu nie wymagam <_< Tylko tej prawdy dzieci i dorośli nie rozumieją że za 4 zł/mies. lub mniej chcą obsługi z kosmosu (home czy nazwa)

 

Ehh, dla mnie najważniejsze żeby nie miał hosting padów i mysql działała prawidłowo. Pomocy nie potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×