Skocz do zawartości

Historia edycji

skyref

skyref

Cytat

moje pytanie jest takie czy muszę rejestrować domeny takie jak dnsy? ns1.domena.ltd i ns2.domena.ltd



Tak musisz. Jak nie robisz profesjonalnego hostingu, to może lepiej użyć jakiś innych dnsów? A nie własnych - wg mnie to lepsze rozwiązanie, jak nie masz ich na różnych serwerach i różnych dostawców internetowych. 1 możesz mieć własny 2 obcy. Ja używam tylko cache DNS, a w podany sposób DNS-ów narazie mi sie nie chce/nie chciało konfigurować. 

skyref

skyref

Cytat

moje pytanie jest takie czy muszę rejestrować domeny takie jak dnsy? ns1.domena.ltd i ns2.domena.ltd



Tak musisz. Jak nie robisz profesjonalnego hostingu, to może lepiej użyć jakiś innych dnsów? A nie własnych - wg mnie to lepsze rozwiązanie, jak nie masz ich na różnych serwerach i różnych dostawców internetowych. 1 możesz mieć własny 2 obcy. Ja używam tylko cache DNS, a w taki sposób DNS-ów narazie mi sie nie chce/nie chciało konfigurować i nie czuje takiej potrzeby.

skyref

skyref

Cytat

moje pytanie jest takie czy muszę rejestrować domeny takie jak dnsy? ns1.domena.ltd i ns2.domena.ltd



Tak musisz. Jak nie robisz profesjonalnego hostingu, to może lepiej użyć jakiś innych dnsów? A nie własnych - wg mnie to lepsze rozwiązanie, jak nie masz ich na różnych serwerach i różnych dostawców internetowych. 1 możesz mieć własny 2 obcy. Ja używam tylko cache DNS, a w taki sposób DNS-ów narazie mi sie nie chce/nie chciało konfigurować. 

×