Skocz do zawartości

Historia edycji

ednet

ednet

Szukam dla mojego klienta hostingu dla 3 stron www o znikomym ruchu (1GB powierzchni) i 40GB poczty.

Poczta powiększa się około 5-10 GB rocznie, więc powierzchnia była by potrzebna około 70 - 100 GB.

 

Ważne:

- dobrze działający webmail przy dużej ilości wiadomości - priorytet

- Możliwość cofnięcia się do backupu dalej niż 24h

- opcjonalnie  możliwość wykonania kopii poczty przez klienta np raz na kwartał - SSH

- opcjonalnie dostęp do plików poczty i możliwość  wykonanie kopii poczty w oddzielnym katalogu przez SSH.

Nie chcę aby zaraz po założeniu mejla o maksymalnej wielkości np 20GB pozostała wolna przestrzeń była pomniejszana o te 20GB.
Czyli utworzenie konto mailowego o ograniczonej powierzchni nie powoduje z automatu odjęcie całej powierzchni maila z powierzchni dyskowej serwera.

Wszystkie hostingi z DirectAdminem maja to w standarcie.

 

Dodam że nie kieruję się ceną przy wyborze serwera - zależy mi na jakości.

Co polecacie?

 

Ed

ednet

ednet

Szukam dla mojego klienta hostingu dla 3 stron www o znikomym ruchu (1GB powierzchni) i 40GB poczty.

Poczta powiększa się około 5-10 GB rocznie, więc powierzchnia była by potrzebna około 70 - 100 GB.

 

Ważne:

- dobrze działający webmail przy dużej ilości wiadomości - priorytet

- Możliwość cofnięcia się do backupu dalej niż 24h

- opcjonalnie  możliwość wykonania kopii poczty przez klienta np raz na kwartał - SSH

- opcjonalnie dostęp do plików poczty i możliwość  wykonanie kopii poczty w oddzielnym katalogu przez SSH.

- utworzenie mejla o powierzchni np 20GB nie pomniejsza limitu powierzchni.  Liczy sie realna zajętość poczty na dysku.

Nie chcę aby po założeniu mejla o maksymalnej wielkości np 20GB pozostała wolna przestrzeń była pomniejszana o te 20GB.
Przykładowo chcę mieć możliwość założyć 20 mejli o maksymalnej wielkości np 20GB na serwerze mającym limit 100GB.

Wszystkie hostingi z DirectAdminem maja to w standarcie.

 

Dodam że nie kieruję się ceną przy wyborze serwera - zależy mi na jakości.

Co polecacie?

 

Ed

×