Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem bo chciałem zastosować żeby e-maile były wysyłane do 5 userów za pierwszym razem i za kilka minut system wysłał by do następnych użytkowników.

Bo mam system do wysyłania e-maili do wszystkich i skrypt wysyła do wszystkich na raz a jak w bazie miałbym 1500 userów to chciał bym żeby system podzielił sobie to , czy jest taka opcja??

Tak wygląda mój skrypt wysyłania do wszystkich z bazy

$result = dbquery($link,"SELECT * FROM ".$db_prefix."newsletter WHERE lang='".$settings['jezyk_newsletter']."'");
			
			 while ($data = dbarray($result)) {		
			if(!$error){
			if(!sendemail($data['imie'],$data['email'],$dataa['nadawca'], $dataa['adres_nadawca'],$subject,$mailbody,"html")){
				$error .= " <span class='alt'>".$locale['403']."</span><br />\n";
			}
			 
			}
			 }

  Czy możecie mi pomóc ?? proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×