Skocz do zawartości
Randy

Przeniesienie domeny

Polecane posty

Mam pytanie, mam domene na home i chciałbym ją przenieść na leaseweb aby otrzymać od nich DNSy, ktoś odradzał przenosiny domen, nie wiem bo nie napisał z jakiego powodu. Czy to jest skomplikowane ? Czy może lepiej kupić gdzieś adresy DNS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy przeniesienie domeny masz darmowe, bo jeżeli nie zależy Ci na adresie tym konkretnym to na pewno taniej będzie zamówić nową domenę..

do przeniesienia domeny potrzebny Ci jest kod Authinfo który pobierasz od obecnego usługodawcy i podajesz na stronie nowego..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer domen globalnych z reguły nie są darmowe, więc bez opłaty pewnie nie dostaniesz kodu EPP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Meshu napisał:

Sprawdź czy przeniesienie domeny masz darmowe, bo jeżeli nie zależy Ci na adresie tym konkretnym to na pewno taniej będzie zamówić nową domenę..

do przeniesienia domeny potrzebny Ci jest kod Authinfo który pobierasz od obecnego usługodawcy i podajesz na stronie nowego..

Pozdrawiam.

Zależy mi na obecnym adresie, a ile może średnio to kosztować ?

A ten kod obecny usługodawca czyli home wyda bez problemu? czy jakieś problemy mogą robić?

nie ma żadnej papierkowej roboty? jak to pisał pewien programista.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

papierkowej roboty nie ma, ew uslugodawcy miedzy soba moga miec..

kod powinienies pobrac za darmo w panelu a oplate moze pobrac nowy uslugodawca.

z reguly jest to raczej zbedna operacja. z jakiego powodu chcesz to wgl wykonac? przeciez mozesz oplacac domene gdzie indziej a hosting gdzie indziej w niczym to nie przeszkadza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2018 o 22:32, Meshu napisał:

papierkowej roboty nie ma, ew uslugodawcy miedzy soba moga miec..

kod powinienies pobrac za darmo w panelu a oplate moze pobrac nowy uslugodawca.

z reguly jest to raczej zbedna operacja. z jakiego powodu chcesz to wgl wykonac? przeciez mozesz oplacac domene gdzie indziej a hosting gdzie indziej w niczym to nie przeszkadza.

 

Pozdrawiam

rozwiązane, po prostu opłate trzeba uiścić  u nowego operatora, wyniosło mnie to 30 euro, a wcześniej uzyskać ten kod o którym mówiliście, home nie robiło problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×