Skocz do zawartości
zarzyc

Oprogramwanie Sklepu Internetowego - Co Polecacie

Polecane posty

Witam, przymierzam sie do otwarcia sklepu w internecie ( sklep jest - teraz czas na internet) ....jaki program polecacie, nie musi to byc bezplatny program wazne zeby był prosty-zrozumialy w obsludze i musi być w języku polskim, zalezy mi na jakosci i przejrzystości sklepu.

Z góry wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, systemów do prowadzenia sklepów online jest naprawdę bardzo dużo.

OSCommerce to chyba najpopularniejsze rozwiązanie,

a przez to w sieci znajdziesz instrukcje do wprowadzenia praktycznie każdej możliwej w nim modyfikacji.

Obsługa bardzo intuicyjna, wtyczek też ma co nieco.

Zobacz czy Ci pasuje ten system, jak nie to poszukamy innych.

Tak nawiasem pisząc, to ja bym w dzisiejszych czasach sklepu na OSC nie otworzył,

bo za dużo w sieci łudząco podobnych witryn

i w walce o klienta pokusiłbym się również o oryginalność na tym polu. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tanich ale płatnych rozwiązań używałem kiedyś KQS (sklep.kqs.pl) Całkiem miły był w obsłudze i tani i łatwo dawało się go przerabiać na własne potrzeby jeśli była taka konieczność. Mi podoba sie z autorskich rozwiązań sklep arest.pl ale to subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajny ten arest

a osobiscie teraz buduje sklep i tez postawilem na KQS nie jest moze idealny ale za to najtanszy i mozna postawic u siebie na serverez bez zadnych ograniczen poza tym ze kod jest zakodowany i nie mamy do niego wgladu

grafike ustawiamy z poziomu admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×