Skocz do zawartości

Historia edycji

danielsak

danielsak

Witam,
rozglądam się za serwerem VPS z wirtualizacją KVM pod pojedynczy serwer starszej gry na silniku Half-Life 1 (jednowątkowa aplikacja).

Najbardziej mi zależy na mocy procesora (dostępności jego zasobów). Jeśli chodzi o pamięć RAM to w zupełności zadowolę się 1 lub 2 GB RAM. Nie chciałbym przekraczać kwoty 20 zł na miesiąc (mogę opłacić na max. 3 miesiące z góry, jeśli chodzi o jakieś dodatkowe rabaty/promocje).

Zainteresowały mnie oferty dwóch firm - webh i OVH.

webh - KVM mini (20 zł / msc), lokalizacja Łódź
1 vCPU - Intel Xeon E5
4 GB RAM
20 GB powierzchni SSD
1 TB transferu

OVH - VPS SSD 1 KVM OpenStack (13,52 zł / msc), lokalizacja Warszawa
1 vCore 2,4 GHz
2 GB RAM
20 GB powierzchni SSD
przepustowość 100 Mbps, nielimitowany transfer
anty-DDoS

Który VPS według Państwa sprawdzi się lepiej do takiego celu? Może jakieś inne propozycje? Jak wygląda kwestia przydzielania zasobów procesora na wyżej wymienionych serwerach VPS?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

danielsak

danielsak

Witam,
rozglądam się za serwerem VPS z wirtualizacją KVM pod pojedynczy serwer starszej gry na silniku Half-Life 1.

Najbardziej mi zależy na mocy procesora (dostępności jego zasobów). Jeśli chodzi o pamięć RAM to w zupełności zadowolę się 1 lub 2 GB RAM. Nie chciałbym przekraczać kwoty 20 zł na miesiąc (mogę opłacić na max. 3 miesiące z góry, jeśli chodzi o jakieś dodatkowe rabaty/promocje).

Zainteresowały mnie oferty dwóch firm - webh i OVH.

webh - KVM mini (20 zł / msc), lokalizacja Łódź
1 vCPU - Intel Xeon E5
4 GB RAM
20 GB powierzchni SSD
1 TB transferu

OVH - VPS SSD 1 KVM OpenStack (13,52 zł / msc), lokalizacja Warszawa
1 vCore 2,4 GHz
2 GB RAM
20 GB powierzchni SSD
przepustowość 100 Mbps, nielimitowany transfer
anty-DDoS

Który VPS według Państwa sprawdzi się lepiej do takiego celu? Może jakieś inne propozycje? Jak wygląda kwestia przydzielania zasobów procesora na wyżej wymienionych serwerach VPS?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

danielsak

danielsak

Witam,
rozglądam się za serwerem VPS z wirtualizacją KVM pod pojedynczy serwer starszej gry na silniku Half-Life 1.

Najbardziej mi zależy na mocy procesora (dostępności jego zasobów). Jeśli chodzi o pamięć RAM to w zupełności zadowolę się 1 lub 2 GB RAM. Nie chciałbym przekraczać kwoty 20 zł na miesiąc (mogę opłacić na max. 3 miesiące z góry, jeśli chodzi o jakieś dodatkowe rabaty/promocje).

Zainteresowały mnie oferty dwóch firm - webh i OVH.

webh - KVM mini (20 zł / msc), lokalizacja Łódź
CPU: 1 vCPU - Intel Xeon E5
4 GB RAM
20 GB powierzchni SSD
1 TB transferu

OVH - VPS SSD 1 KVM OpenStack (13,52 zł / msc), lokalizacja Warszawa
CPU: 1 vCore 2,4 GHz
2 GB RAM
20 GB powierzchni SSD
przepustowość 100 Mbps, nielimitowany transfer
anty-DDoS

Który VPS według Państwa sprawdzi się lepiej do takiego celu? Może jakieś inne propozycje? Jak wygląda kwestia przydzielania zasobów procesora na wyżej wymienionych serwerach VPS?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

×