Skocz do zawartości

Historia edycji

irkon

irkon

6 godzin temu, l3szcz napisał:

Nie chcę nic mówić ale już sam tytuł zakłada ogromną głupotę. Mogłeś inaczej nazwać temat to zapewne byśmy pomogli.

Mogłem ale nie nazwałem inaczej tytuł. Taki tytuł dałem bo bardziej przyciąga ciekawskich i liczyłem na szybszą pomoc. Mogłem dać analiza konkurencji  bo to ładniej brzmi niż szpiegowanie, tylko znaczenie tego słowa jest podobna do szpiegowania.  Wiadomo o co chodzi i przyczepianie się do określeń nie ma sensu bo taki content nie wnosi nic sensownego do tematu. Trzeba było sobie zakupić i pod spodem dać jakąś podpowieć. Tytułu już chyba zmienić nie mogę więc niech tak zostanie. 

irkon

irkon

6 godzin temu, l3szcz napisał:

Nie chcę nic mówić ale już sam tytuł zakłada ogromną głupotę. Mogłeś inaczej nazwać temat to zapewne byśmy pomogli.

Mogłem ale nie nazwałem inaczej tytuł. Taki tytuł dałem bo bardziej przyciąga ciekawskich i liczyłem na szybszą pomoc. Mogłem dać analiza konkurencji  bo to ładniej brzmi niż szpiegowanie, tylko znaczenie tego słowa jest podobna do szpiegowania.  Wiadomo o co chodzi i przyczepisnie się do określeń nie ma sensu bo taki content nie wnosi nic sensownego do tematu. Tytułu już chyba zmienić nie mogę więc niech tak zostanie. 

×