Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wlascicielsklepu

Poszukiwany niezawodny hosting dla sklepu

Polecane posty

Nadszedł czas na poszukiwanie nowego hostingu.
Albo w końcu znajdę coś sensownego, co nie będzie co kilka dni miało jakichś przerw w działaniu albo w końcu całkiem
zwariuję z tego wszystkiego.
Wieczne problemy, przerwy techniczne, support nie odpowiada albo odpowiada zdawkowo. Korzystałem z kilku firm.
A przecież mój sklep nie może wiecznie nie działać....
Chciałbym znaleźć odpowiedni hosting dla mojego sklepu internetowego. Przechodziłem już przez kilka firm i w zasadzie 
honor i dobre wychowanie powstrzyma mnie od używania wulgarnego słownictwa w stosunku do tych firm, z których 
uwłaczających usług musiałem korzystać.

Jaki hosting utrzyma sklep na Prestashopie, ze średnio 300-400 odwiedzającymi dziennie? Poza tym potrzebuję brak limitu
e-maili, około 20GB przestrzeni, nielimitowany transfer. 

Jeszcze około miesiąc czasu mam na podjęcie decyzji i przeniesienie sklepu. Fajnie by było, gdyby nowa zmigrowała
e-maile, działający sklep i przepięła jego domenę, w sposób jak najbardziej bezproblemowy. 

Bardzo mi zależy na tym, aby hosting działał maksymalnie stabilnie, ponieważ przez przerwy techniczne klienci odchodzą
albo narzekają do mojej firmy na facebooku, że nie są w stanie dokonać zamówienia.

Nerwy mnie biorą na tłumaczenie się za każdym razem za niepowodzenia firmy trzeciej. Do tego zwykle wsparcie techniczne
elokwencji nie posiada żadnej, nie potrafią odpowiedzieć w sensownym czasie . 

Edytowano przez wlascicielsklepu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×