Skocz do zawartości

wlascicielsklepu

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

O wlascicielsklepu

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Szymon
 1. [Dyskusje] Nazwa.pl

  Gdybym przeniósł się do nazwa.pl Użytkownicy niby mają mieszane uczucia , ale jak to naprawdę jest - nikt nie wie . Wie ktoś czy oni przenoszą sklepy z innych serwerów ???? Nie umiem tego na tyle, by sobie samodzielnie poradzić . Od czasu do czasu zajmuje się takimi rzeczami u mnie administrator, ale obecnie jest w szpitalu . C hętnie zapłacę dodatkowo za przenosiny. Oczywiście jeśli nazwa.pl się czymś takim nie zajmuje to może ktoś z użytkowników zechce ? Staram się jednak ufać wyłącznie pewnym i zaufanym kontrahentom w takich kwestiach, dlatego mimo wszystko wolałbym to zlecić firmie, która ma w tym doświadczenie , a najlepiej tej samej w której mam hosting .
 2. Reklama na górze

  Fajne to forum, nie wiedziałem w sumie, że jest takie miejsce. Irytuje mnie natomiast ta reklama na górze. Usiłowałem ją jakoś zablokować, ale nie za bardzo widzę taką możliwość. Tak mi się wydaje, że firmy powinny mieć równe szanse na forach. Koncentrowanie całego potencjału reklamowego forum na jednej firmę to kiepski pomysł. Istnieje jakaś opcja, aby tą reklamę administracja stamtąd ściągnęła?
 3. Nadszedł czas na poszukiwanie nowego hostingu. Albo w końcu znajdę coś sensownego, co nie będzie co kilka dni miało jakichś przerw w działaniu albo w końcu całkiem zwariuję z tego wszystkiego. Wieczne problemy, przerwy techniczne, support nie odpowiada albo odpowiada zdawkowo. Korzystałem z kilku firm. A przecież mój sklep nie może wiecznie nie działać.... Chciałbym znaleźć odpowiedni hosting dla mojego sklepu internetowego. Przechodziłem już przez kilka firm i w zasadzie honor i dobre wychowanie powstrzyma mnie od używania wulgarnego słownictwa w stosunku do tych firm, z których uwłaczających usług musiałem korzystać. Jaki hosting utrzyma sklep na Prestashopie, ze średnio 300-400 odwiedzającymi dziennie? Poza tym potrzebuję brak limitu e-maili, około 20GB przestrzeni, nielimitowany transfer. Jeszcze około miesiąc czasu mam na podjęcie decyzji i przeniesienie sklepu. Fajnie by było, gdyby nowa zmigrowała e-maile, działający sklep i przepięła jego domenę, w sposób jak najbardziej bezproblemowy. Bardzo mi zależy na tym, aby hosting działał maksymalnie stabilnie, ponieważ przez przerwy techniczne klienci odchodzą albo narzekają do mojej firmy na facebooku, że nie są w stanie dokonać zamówienia. Nerwy mnie biorą na tłumaczenie się za każdym razem za niepowodzenia firmy trzeciej. Do tego zwykle wsparcie techniczne elokwencji nie posiada żadnej, nie potrafią odpowiedzieć w sensownym czasie .
×