Skocz do zawartości
Wojciech Kulicki

TinyCP - nowy panel do zarządzania linuxem

Polecane posty

Witam.

Nie wiem, czy mogę tutaj napisać, ale chciałem zaproponować nowy panel TinyCP.
Gdyby kogoś zainteresowało to mogę temat rozwinąć.

Wspomnę tylko, że stworzyliśmy go w tym roku na swoje potrzeby i dopiero teraz zdecydowaliśmy go udostępnić innym.
Rozwijamy go wg sugestii użytkowników, także można smiało pisać.

(należy przenieść do Panele Administracyjne)

sys-1.png

Edytowano przez Wojciech Kulicki
złe forum (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dzięki, jeżeli potrzebujecie pomocy merytorycznej / sprzętowej mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×