Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

pisałem o tym problemie już wcześniej z mojego konta, na temat nazwa.pl - konkretnie o tym, że zniknęły mi benefity
webhostingtalk.pl/topic/58540-dyskusje-nazwapl/?page=2&tab=comments#comment-494573

Niestety wątek został zamknięty, a moje konto zablokowanie. Dlatego musiałem utworzyć nowe - ponieważ kolejny raz pojawił się ten sam problem, tym razem usługi widzę, ale po kliknięciu pojawia się komunikat:

image.thumb.png.41023e430af7df27bdc3519223c6cbb8.png

Napisałem w tej sprawie maila 26.09.2019 r. do dziś brak odpowiedzi. Dodatkowo jeden z kuponów Google Ads które "otrzymałem" od nazwa.pl w ramach benefitu został już wcześniej wykorzystany :( 
 

Edytowano przez madejmat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął ponad tydzień i niestety nadal nie mam dostępu do benefitów, a nazwa.pl milczy. Jak mniemam zaraz usuną wątek do śmietnika i zablokują mi konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

założyłem konto w  nowej promocji dla przechowywania mojego małego downloadu

konto sprzed roku jakoś działało

a te z nowej promocji totalna porażka, usuwa mi większość plików, że niby wirusy

1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

madejmat,
w środę wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną z informacją o możliwości pobrania kodu, jak również maila z Działu Obsługi Klienta. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×