Skocz do zawartości
Kaizentulpa

Najtańszy hosting pod HTML

Polecane posty

Dzień dobry,

Szukam hostingu pod jedną prostą stronę HTML, CSS, JS, 1-5GB miejsca maks, z możliwością podpięcia własnej domeny, z certyfikatem SSL lub możliwością podpięcia własnego + ew. PHP do wysyłki formularza kontaktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na przykład tego kylos.pl odradzam. Czy dobry support to taki, który nie może odblokować adresu IP (z niewiadomych przyczyn zablokowany po logowaniu z thunderbirda - wcześniej działało jak należy) i każe czekać firmie która opiera się na mailach i ich usługach? To są niewymierne straty! Szkoda kasy. 

Ja z czystym sumieniem mogę polecić atthost.pl . Siedzę tam od ok 3lat i nigdy, ale to nigdy nie miałem problemu. Support jest na miejscu, a nie jak wyżej trzeba czekać. Po swoich latach doświadczeń odradzałbym też czołówkę czyli nazwa, home i az... Z każdą były jakieś "prztyczki" choć nie wiem bo jak mówię to już 3 lata, a wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z usług az.pl i nie narzekam. Nigdy nie miałem z nimi problemu choć po roku użytkowania już nie są tacy tani, ale jednak kontakt z nimi jest świetny, zawsze pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marnarz

Podane strony znacznie się różnią.

Podjęliśmy próbę kontaktu telefonicznego, jednak nie udało nam się nawiązać połączenia.

W związku z powyższym drogą mailową wysłaliśmy propozycję optymalizacji oraz instrukcję skonfigurowania memcached, który jest dostępny dla usług nazwa.pl. Służymy pomocą naszego Działu Obsługi Klienta przy jego konfiguracji, jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości oraz zapraszamy do kontaktu z nami w zakresie optymalizacji, chętnie pomożemy.

Edytowano przez nazwa.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unpl napisał:

a teraz jest rok później, w czym problem ?

W tym, że raczej nikt nie szuka hostingu przez ponad rok, zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×