Skocz do zawartości
fujara

Co By Tu .. Czyli Wasze Propozycje

Polecane posty

Witam

 

Posiadam serwis file4u.pl o ktorym sobie przypomniałem [ :D ] i zastanawiam się co by zmienić , jakie opcje dodać etc. , stad prosilbym o propozycje za ktore z gory dzieki ;]

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Bez większego zaglądania (jeśli nie widać to pewnie nie ma) pare pomysłów.

Uprościć grafike, pokazać to co najważniejsze czyli funkcja hostowania plików (patrz google.com czy imageshack.us). Wywalić reklamy adsense (i tak pewnie nie ma z nich kasy), a tylko zajmują miejsce i odstraszają.

 

Dodać możliwość automatycznej zmiany rozmiaru (są gotowe biblioteki, które to świetnie robią) i tworzenia albumów.

 

Co do rozwoju to albo zwykły hosting plików bez bajerów i wtedy marketing wirusowy (wrzucamy pare fajnych zdjęć czy filmów i puszczamy w obieg) albo na przykład prywatne galerie (tutaj można pobierać opłaty).

 

Jakbym ja to widział? Mam swój panel gdzie mogę zarządzać zdjęciami (może nawet podstawowa edycja typu efekt czerwonych oczu) tworzyć z nich albumy/galerie i albo dla publiki albo zabezpieczone hasłem.

 

To może być pomysł na zupełnie nowy produkt albo rozwinięcie file4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ale ogólnie to to samo (tylko dla większych plików) więc co do reklamy to jakieś na czasie duże pliki, więc reklama po forach np. na streetracing.pl wrzucają filmiki z zawodów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×