Skocz do zawartości

Historia edycji

TheKacperos4

TheKacperos4

Cześć, poszukuję sponsora na serwer TeamSpeak. Ostatnio mieliśmy rekord 160 osób. Wszystko było dobrze, ale zostałem oszukany przez jedną osobę i straciłem prawie wszystko (vpsy,boty muzyczne itd..) poszukuję osoby, która byłaby wstanie opłacać tsa oraz maszyny.Poszukujemy osoby najlepiej doświadczonej(nie wymagane).Więcej informacji na pw.

TheKacperos4

TheKacperos4

Cześć, poszukuję sponsora na serwer TeamSpeak. Ostatnio mieliśmy rekord 160 osób. Wszystko było dobrze, ale zostałem oszukany przez jedną osobę i straciłem prawie wszystko (vpsy,boty muzyczne itd..) poszukuję osoby, która byłaby wstanie opłacać tsa oraz maszyny.Poszukujemy osoby najlepiej doświadczonej(nie wymagane).Więcej informacji na pw.

TheKacperos4

TheKacperos4

Cześć, poszukuję sponsora na serwer TeamSpeak. Ostatnio mieliśmy rekord 160 osób. Wszystko było dobrze, ale zostałem oszukany przez jedną osobę i straciłem prawie wszystko (vpsy,boty muzyczne itd..) poszukuję osoby, która byłaby wstanie opłacać tsa oraz maszyny.Poszukujemy osoby najlepiej doświadczonej(nie wymagane). Więcej informacji na pw.

×