Skocz do zawartości

Historia edycji

servizza

servizza


korekta

Za 100zł brutto dla wielu sklepów no cóż dobry deal w takim układzie (kto wie może tym razem jednak się udało) :)

Natomiast jeśli to klasyczny " polski hosting", to czekamy na posty:

- nie odpowiadają na maile

- */limity, 50 iops na ssd,  poukrywane w regulaminie, 300GB HDD ale jednak nie możesz tego i tamtego a jak przekroczysz , 1GH cpu to w rzeczywistości usypiany czas cpu na wątku HT , można by tak długo

- nie ma mojej kopii zapasowej

- "oszukali" i oczywiście afera na wykopkach :)

- i dziesiątki innych

No bo przecież wcale a wcale już takie sytuacje się nie zdarzały. Co może pójśc nie tak, napewno jestem wyjątkowy i mi się uda.

Skąd my to znamy ;)

p.s. a może to był poprostu wstęp do jakiejś szaptanki...ale coś nie poszło

 

 

 

 

servizza

servizza

Za 100zł brutto dla wielu sklepów no cóż dobry deal w takim układzie (kto wie może tym razem jednak się udało) :)

Natomiast jeśli to klasyczny " polski hosting", to czekamy na posty:

- nie odpowiadają na maile

- */limity, 50 iops na ssd,  pokurywane w regulaminie, 300GB HDD ale jednak nie możesz tego i tamtego a jak przekroczysz , 1GH cpu to w rzeczywistości usypiany czas cpu na wątku HT , można by tak długo

- nie ma mojej kopii zapasowej

- "oszukali" i oczywiście afera na wykopkach :)

- i dziesiątki innych

No bo przecież wcale w wcale już takie sytuacje się nie zdarzały. Co może pójśc nie tak, napewno jestem wyjątkowy i mi się uda.

Skąd my to znamy ;)

p.s. a może to był poprostu wstęp do jakiejś szaptanki...ale coś nie poszło, mimo wszystko życzę autorowi posta wszystkiego dobrego .

 

 

 

 

servizza

servizza

Za 100zł brutto dla wielu sklepów no cóż dobry deal w takim układzie (kto wie może tym razem jednak się udało) :)

Natomiast jeśli to klasyczny " polski hosting", to czekamy na posty:

- nie odpowiadają na maile

- */limity, 50 iops na ssd,  pokurywane w regulaminie, 300GB HDD ale jednak nie możesz tego i tamtego a jak przekroczysz , 1GH cpu to w rzeczywistości usypiany czas cpu na wątku HT , można by tak długo

- nie ma mojej kopii zapasowej

- "oszukali" i oczywiście afera na wykopkach :)

- i dziesiątki innych

No bo przecież wcale w wcale już takie sytuacje się nie zdarzały. Co może pójśc nie tak, napewno jestem wyjątkowy i mi się uda.

Skąd my to znamy ;)

p.s. a może to był poprostu wstęp do jakiejś szaptanki...ale coś nie poszło

 

 

 

 

×